loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

7. říjen 2013

Vydělávejte focením - nebo taky ne

vydelavej-focenim-nebo-taky-neKdyž mi přišel před pár dny email od Jiřího Zuzánka s kterým jsem se viděl nedávno na srazu fotobankéřů s doporučením jakéhosi kurzu pro fotografy s náplní jak vydělávat focením, nezdálo se mi to. Jednak kurz který je zdarma, ale propagovaný affiliate kódem a pak opěvné řeči na "jednoho z nejlépe vydělávajích" fotografů v ČR o kterém jsem dosud neslyšel, to nejsou zrovna dobré indicie.

celý článek

1. leden 2013

Bilance roku 2012

bilance-2012-introŘíkal jsem si, že si pro sebe udělám takové shrnutí za rok 2012. Původně tak ze zvědavosti a ani nemělo být veřejné. Pro hodně lidí v našem okolí nebyl rok 2012 nic extra, spíš nepovedený a ne zrovna úspěšný. Alespoň z toho mám takový pocit. I já osobně jsem ten rok bral jako takový, za kterým je dobře konečně udělat tečku.

celý článek

12. prosinec 2012

Václavské náměstí - mrtvá zóna

vaclavska-namesti-mrtva-zona-introKdo nebyl poslední dobou na Václavském náměstí, tak to asi netuší, ale z dolní části náměstí se udělala mrtvá zóna. Tedy pardon, úředníci o ní tvrdí že je to zóna pěší.

celý článek

22. srpen 2012

Rušení předplatného časopisu Maminka

casopis-maminka Marketingově naprosto nezvládnuté chování vydavatele časopisu maminka, nás dnes dovedlo k tomu, že rušíme předplatné časopisu. Chápu, když v rámci propagace předplatného, dostává nový předplatitel nějaký dárek a stávající ne. Nicméně pokud pravidelné dárky dostává kupující v trafice, ale předplatitel má smůlu, je zjevně někde chyba.

celý článek

14. červen 2012

Jak připevnit miminkovník na Chariot CX

chariot_cx_smallZ trochu netypického soudku než tu obvykle píšu. Ještě se nám to škvrně ani nenarodilo a nám začínají veselé zážitky. Chceme vozit mimino s sebou na brusle i na procházky a pro malé tvorečky se do těhle vozítek musí dávat speciální vložka. Miminkovník se jí říká. Je od 0-10 měsíců a mimču je v něm ve vozítku jako v bavlnce.

celý článek