loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

14. únor 2008

Čeština pro eventCal 1.6.4

Čeština pro eventCal 1.6.4Aktualizace: ke stažení i verze s administrací v utf-8

Od 31. prosince 2007 je k dispozici nová verze oblíbené komponenty eventCal od tvůrce Kaye Messerschmidta. Opět jsem pro vás připravil češtinu, tentokrát jsem se ovšem rozhodl pro kompletní počeštění včetně administrace. Připravil jsem kompletní instalační balíček, který stačí  přímo nainstalovat do Joomly. Zároveň jsem přeložil i modul eventCal mini verze 1.6.4.


Komponentu eventCal česky si můžete stáhnout jako kompletní instalační balíček com_eventcal_1_6_4_Czech.zip (verze s češtinou v administraci CP1250) nebo com_eventcal_1_6_4-utf8.zip (verze s administrací s češtinou ve formátu UTF-8) , poté stačí  přímo nainstalovat do Joomly. Pokud máte instalovanou předchozí verzi můžete jí beze strachu odinstalovat, tabulky se neodstraní. Pak stačí jen nainstalovat novou verzi. Čeština je v obou balíčcích ve formátech czech-1250 i utf8. Administrace je ale vždy pouze v jednom kódovaní, protože administrace nevyužívá žádné jazykové soubory, takže překlad je natvrdo v php souborech s kódem.

Na četné žádosti jsem také přeložil modul eventCal mini verze 1.6.4, opět stačí stáhnout pouze soubor mod_eventcal_mini_1_6_4_Czech_cp1250.zip pro CP1250 kódování (např JoomlaMCZ) nebo mod_eventcal_mini_1_6_4_Czech_utf-8.zip pro UTF 8 kódování (JoomlaCZ) a nainstalovat přímo do Joomly jako modul. Čeština je editována natvrdo v kódu jako administrace komponenty eventCal. V případě, že budete potřebovat jinou verzi češtiny stačí opět soubory otevří např. v PSPadu a uložit v jiném formátu. 

Jakékoliv dotazy nebo připomínky k české verzi dejte do komentářů. 

Pokud budete mít chuť mi poděkovat za čas strávený překladem, tak mi můžete třeba dát zpětný link na své stránky třeba v této nebo jiné podobě:


<a href="/www.duben.org" title="Stanislav Duben, čeština, joomla, komponenty, moduly">Stanislav Duben</a>