loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

21. leden 2009

Komponenta Easy Comments 1.1.0 česky ke stažení

Easy Comment českyMoje velice oblíbená komponenta pro komentáře určená pro Joomlu ve verzi 1.0.x se stala v nových verzích placenou. U novější Joomly 1.5.x to tak nevadí protože tam je dobrých free komponent na výběr hodně. Rozhodl jsem se tedy dát k dispozici ke stažení starší verzi 1.1.0 , která byla šířena pod licencí GPL/GPU a byla zdarma . Zároveň přidávám český překladu který jsem pro ni udělal. Pokud komponentu už máte nainstalovanou tak češtinu můžete dohrát i tak.

 

Komponentu Easy Comments 1.1.0 Stable můžete stáhnout jako instalační balíček com_easycomments_1.1.0_Stable.zip, kde je čeština již součástí instalačního balíčku, nebo můžete stáhnout pouze soubory s češtinou cestina_easy-comments.zip. Samostatný zip s češtinou je uložený v zipu včetně adresářové struktury, stačí tedy nahrát rozbalený obsah přímo do root adresáře Joomly. Čeština je ve verzích win1250 a UTF-8. Podle použité verze se sama rozpozná a použije. 

Komponenta Easy Comments 1.1.0 je určena pro Joomlu 1.0.x, pokud jí někdo budete zkoušet pod verzí 1.5.x pravděpodobně vám nepůjde ani v Legacy módu. Já sám jsem ji pod 1.5.x Joomlou nezkoušel.

Jakékoliv dotazy nebo připomínky k české verzi dejte do komentářů.  

 

Pokud budete mít chuť mi poděkovat za čas strávený překladem, tak mi můžete třeba dát zpětný link na své stránky třeba v této nebo jiné podobě:


<a href="/www.duben.org" title="Stanislav Duben, čeština, joomla, komponenty, moduly">Stanislav Duben</a>