loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

23. únor 2011

Jak na komentáře pomocí Facebook pluginu

facebookPokud jste se rozhodli přidat ke svým článkům diskuzi, pomocí facebook pluginu a pro každý článek, druh zboží apod. mít samostatnou diskuzi, najdete zde návod jak na to. Pokud jste to již zkoušeli a nedaří se vám dostat do diskuze češtinu, nebo diskuze ne a ne být různá pro jednotlivé články, pomůže vám tento návod také.

celý článek

18. září 2009

Paroubkovy volby, zda vyvolat předčasné volby

paroubek200x200.jpg Po pondělním otočení ČSSD s předčasnými volbami přetekla míra mé tolerance k chování politiků únosnou míru. Paroubek nám ve světě škodí, svrhnul vládu v době předsednictví ČR v EU aniž by měl jakékoliv řešení situace poté, vynutil si nesystematický způsob vyvolání předčasných voleb a po správném kroku ústavního soudu, který odmítl mrzačení ústavy kvůli politickým pletkám opět předvedl, jak nedokáže držet slovo. Dělá ostudu ČR a nadřazuje vlastní zájmy nad zájmy země, kterou má, jako předseda politické strany, nějakým způsobem reprezantovat. Rozhodl jsem se vyjádřit svůj nesouhlas s takovýmto chováním, ale na rozdíl od politiků s nadhledem a humorem.

celý článek

2. srpen 2009

Joomla versus WordPress

Wordpress vs Joomla Často čtu diskuze nebo dostávám dotazy jestli je pro vytvoření webu lepší Joomla nebo WordPress. Alibistická odpověď je "záleží na to na jaký web". Oba systémy mají své klady a zápory. Používám pro vytvoření webu oba systémy a na základě toho jsem udělal stručné shrnutí kladů a záporů obou systémů.

 

 

celý článek

11. leden 2008

Výměnné reklamní systémy

Výměnné reklamní systémyPřehled výměnných reklamních systémů s přehledem toho co umí a zkušenostmi z praktického využívání. Přemýšlel jsem jak rozdělit jednotlivé systémy do různých skupin, ale každý systém umí něco, v dost částech se funkčně prolínají, takže nakonec by to by buď byla několikanásobná duplicita, nebo zmatek a napřehlednost. Nejjednodušší a nejpřehlednější se mi tedy nakonec jeví seřazení je prostě podle abecedy. Vaše zkušenosti a připomínky uvítám v diskuzi pod článkem. 

celý článek

Strana 2 z 2