Pokud jste se rozhodli přidat ke svým článkům diskuzi, pomocí facebook pluginu a pro každý článek, druh zboží apod. mít samostatnou diskuzi, najdete zde návod jak na to. Pokud jste to již zkoušeli a nedaří se vám dostat do diskuze češtinu, nebo diskuze ne a ne být různá pro jednotlivé články, pomůže vám tento návod také.
Po pondělním otočení ČSSD s předčasnými volbami přetekla míra mé tolerance k chování politiků únosnou míru. Paroubek nám ve světě škodí, svrhnul vládu v době předsednictví ČR v EU aniž by měl jakékoliv řešení situace poté, vynutil si nesystematický způsob vyvolání předčasných voleb a po správném kroku ústavního soudu, který odmítl mrzačení ústavy kvůli politickým pletkám opět předvedl, jak nedokáže držet slovo. Dělá ostudu ČR a nadřazuje vlastní zájmy nad zájmy země, kterou má, jako předseda politické strany, nějakým způsobem reprezantovat. Rozhodl jsem se vyjádřit svůj nesouhlas s takovýmto chováním, ale na rozdíl od politiků s nadhledem a humorem.
Často čtu diskuze nebo dostávám dotazy jestli je pro vytvoření webu lepší Joomla nebo WordPress. Alibistická odpověď je "záleží na to na jaký web". Oba systémy mají své klady a zápory. Používám pro vytvoření webu oba systémy a na základě toho jsem udělal stručné shrnutí kladů a záporů obou systémů.
Přehled výměnných reklamních systémů s přehledem toho co umí a zkušenostmi z praktického využívání. Přemýšlel jsem jak rozdělit jednotlivé systémy do různých skupin, ale každý systém umí něco, v dost částech se funkčně prolínají, takže nakonec by to by buď byla několikanásobná duplicita, nebo zmatek a napřehlednost. Nejjednodušší a nejpřehlednější se mi tedy nakonec jeví seřazení je prostě podle abecedy. Vaše zkušenosti a připomínky uvítám v diskuzi pod článkem.