loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

21. únor 2014

Z deníku otce: U Matýska

u-matyska-introByli jsme na návštěvě u Denisy a Slávka a ta se nesla v příjemném degustačním duchu. Slávek připravil výtečnou sushi večeři, takže zatímco se rodiče oblizovali, tak dítka spokojeně řádila kolem.

Staník s Matýskem si sice hráli spíš sólově než spolu, ale naštěstí nás nechali v se poklidu najíst. Pak Staník vyzkoušel všechny hračky co doma nemá, protože hračky někoho jiného jsou přece vždycky ty nejlepší. Koukání na pohádku ale na naši ratolest moc nezabralo. Aby taky jo, představte si Matyáš vůbec nekouká na Maxipsa Fíka, zatímco Staník normálně nekouká na nic jiného. No ale jedno zlobící dítě je pořád méně než dvě že?

Slávek pak s dětmi řádil s malými míčky, takové ty co mají v dětských centrech v míčkových bazénech. Náš lump sice rychle pochopil tu část hry vysypeme míčky, sebíráme je zpátky. Jenže hru modifikoval na upravenou verzi, když je způlky sesbíráno, bude rychle vysypáno. Uklidit tedy nakonec pokoj od míčků nebylo vůbec snadné. Před odchodem následovala ještě rychlá schováčka v proutěném koši a hurá domů. Tak mi zase někdy zajdem na sushi ;).

u-matyskaKuk

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit