loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

23. prosinec 2013

Z deníku otce: Rodiče mají pré

rodice-maji-pre-introTak copak umíme nového? Už se tomu uličníkovi celkem daří dávat vyřízlá zvířátka do správných otvorů na hrací desce, zlepšuje se ve stavbě komínů a hlavně po večerech pomáhá s úklidem.

Ovšem v rámci předvánočních večírků ověřujeme jinou věc. Staník už umí být bez rodičů. Poprvé ho totiž dáváme na několik dní k babičce a dědovi na hlídání. Hurá! Můžeme pařit. Jako jestli se nám nestýská? Ale no tak, zeptejte se mě až zítra... :). Nemuset tiše našlapovat a ráno si moct přispat je paráda. Navíc máme klid na práci takže kolik se toho stihne ... no vlastně zase tak moc ne. Staník je na hlídání na 3 dny, ale my máme pocit, že přes den vůbec nestíhám všechny ty spousty věcí co jsme chtěli udělat a zařídit. Klasika.

Jo a večer se nám tedy trošku stýská. A Staník? Tak zatímco doma poslední dny zlobil s usínáním v postýlce a to celkem dost, tak u babičky je vzorný. Usíná v postýlce bez problémů, po rodičích se mu nestýská, výborně baší, na nočník chodí ... no zkrátka nás ten prcek chce asi na truc naštvat. Samozřejmě jakmile přijíždme po třech dnech za ním, tak hned zlobí s usínáním, zlobí s jídlem a nočník? No to abyste ho na něj přilepili vteřinovým lepidlem.

A uvítání? Když přijedeme, je zrovna s babičkou a dědou na procházce. Když konečně dorazí domů, přijde do místnosti řekne táta a tak nějak v poklidu mi přijde dát pusu. A pak místo aby utíkal k rozzářené a natěšené mamince, tak popadne ovladač, pustí si televizi a maminka je celá zkoprnělá. Jenže v tu chvíli ten malej lumpík dloubne po mamince očkem, usměje se jak jí parádně napálil a s výskotem jí běží obejmout a dát pusu. Tak to se mu tedy povedlo. Když v neděli odjíždíme, tak jen co vezmu tašky, abych je odnesl do auta, spouští Staník hysterický brekot. Něco takového u něj neznáme. No jo, bojí se, že ho tu zase necháme a odjedeme bez něj. Až teprve v náručí se uklidní, ale jistotu a úsměv na tváři má, až když sedí pěkně v sedačce v autě. Tak přeci jen se mu po nás asi trochu stýskalo.

rodice-maji-preKoukej, takhle si tu ty kostičky postavím, tak ne abys mi to schodil.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit