loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

14. červenec 2012

Z deníku otce: Poklidné dny

poklidne-dny-introPoslední dva dny jsem se docela vyspal. Mamince se hojí břicho, takže v noci zvládá nakojit bez mé asistence. Sice občas utišuju, ale jinak jsem dvě noci spal skoro bez přerušení. Paráda.

Od posledního zápisu prcek žádnou extra velkou lumpárnu nezkusil, až na oblékání se na cestu. Při přebalování zkusil novou fintu. Vyčůrání se po sundání plínky jsme čekali, ale že dočůrá a po chvilce to zkusí znovu nás docela překvapilo. Počůraná hadrová plínka, podložka a trochu rodiče. Nicméně čisté oblečení na výlet jsme uhájili. Zrychlené reakce zdá se nesou své ovoce. Možná ještě chvíli tréninku a můžeme zkoušet reflexy na hokejové brankáře.

Byli jsme na kontrole u paní doktorky, už máme překročenou porodní váhu. Stihli jsme to po týdnu. Obvyklé prý je, že se miminka vrací na původní váhu až za 2-3 týdny. Snad z něho neroste otesánek :), ale kdyby náhodou nějaký zápis v deníku končil uprostřed věty, budete tušit že se máte schovat :)

Malej se nám taky začal lehce otáčet a posouvat v postýlce, v postýlce sem ho našel otočeného o 90 stupňů. Taky jsem Staníkovi nad postýlku dvěma dny přidělal kolotoč a už na ty zvířátka občas zvědavě kouká. Nemáme to srdce mu říct, že tahle malá miminka to ještě nedělají.

Dneska ráno jsem chtěl fotit vzlet balónů, pro nepřízeň počasí se ale nic nekonalo. To že jsem vstával zbytečně v půl 6 ráno mě tedy rozhodně nenadchlo. Protože jsem ale při příchodu domů byl tichý jak lovec Pampalini (čti slon v porcelánu), tak jsem ten náš spící uzlíček probudil. Uspávání u mě na posteli se nakonec podařilo. Tatínek usnul :). Takže můžu s  říct, že jsem poprvé spal s prtětem u sebe, a za 3 hodiny spánku se mi ho ani jednou nepodařilo zalehnout. Bod pro mě :)

poklidne-dny
Znáte Ronju dceru loupežníka? "Ppppproč to dělá potvůrka podivná proooč?"

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit