loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

23. prosinec 2013

Z deníku otce: Při natáčení

pri-nataceni-introMaminka se chystala na natáčení trampolínkového DVD. No mohli jsme na ní počkat doma, ale mnohem lepší bylo být při tom. Takže jsme vyrazili s ní.

A zatímco já nastavoval foťák na natáčení z pomocného úhlu, tak Staník testoval tělocvičnu. Nejdřív provedl běhací test, aby následně otestoval výplet trampolínek, na kterých se mělo skákat. Při natáčení už být prcek nemohl, protože běhat po místnosti plné zrcadel, kde byl problém i jen dát foťák tak, aby nebyl v záběru vidět nebylo možné aby nám tam rošťák pobíhal, nebo dokonce něco pronášel. Takže hurá s ním na recepci fitka, kde nám ho recepční pohlídá.

Po prvních minutách natáčení jdu kouknout, jestli tam ten náš kluk nezlobí. A on je v náručí a spí recepční na rameni. A to prosím ještě před obědem! Nakonec když nastal čas oběda, tak jsem nechal foťák a natáčení na pospas kameramanovi a vyrazil radši dělat chůvu. No a Staník se nechtěl krmit, hrát si moc nechtěl a zlobil. No zkrátka, ještě že jsme s sebou měli kočárek. Šup tam s ním a ukodrcat do parku.

A po skončení natáčení si Staník vyzkoušel mnohem větší mop na prach než s kterým uklízí doma. Nejdřív se na to moc netváil, pak nechtěl přestat a nakonec se s tím už nechtěl tahat, ale vztekal se když jsme se s tím nechtěli tahat my podle toho jak posunkoval.

Doma pak samozřejmě usnout v posteli rodičů, když má pořád ty stehy na puse. To znamená, že se večer můžeme k prckovi přimazlit, jenže přes noc se moc nevyspíme, protože hlídáme abychom ho nezalehli a hlavně Staník si udělá pohodlí, což znamená, že spí na šířku místo na délku, rodiče se snaží vystrkat co nejvíc na kraj a vzteká se, když ho zkoušíme nenápadně natočit jinak. Ráno pak má to lezení po rodičích z první ruky. Takže třeba vyleze na maminku, sedne si jí na břicho, začne poskakovat a má děsnou legraci z každého jejího zaúpění. K rannímu mučení se přidává ještě legrace s nočníkem, protože i když se náhodou zadaří a Staník si posouvánín nočníku po zemi řekne o čurání, rodiče stihnout včas otevřít oko a posadit ho na nočník, není zdaleka vyhráno. Když se totiž dobrá věc podaří a vyčurá se, tak vstane aby se podíval do nočníku a udělel "jééé". Jenže obvykle přitom tím nočníkem protáhne kus pyžámka a tak sušíme a převlíkáme. To samozřejmě v tom lepším případě, kdy se při čurání trefí do nočníku. Občas se totiž "povede fontánka" a čuráním do oblouku pěkně zkrápí podlahu a okolí. Samozřejmě průtah pyžámka nočníkem není vynechán ani v takovouhle chvíli. Takže kapesníčky, hadr, čisté pyžámko, plínka. Jo a kdybyste pak chtěli náhodou usnout, prohlásí ňam, ňam, hodí na vás boty a oblečení a sbohem vyhřátá posteli. Tak nevím, v čem má být ten nočník taková výhra.

pri-nataceniWaw, tak tohle je ovšem megadémonskyhustokrutěmístopřísežný mop! O moc lepší než ten doma.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit