loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

9. leden 2014

Z deníku otce: Novoroční marodění

novorocni-marodeni-introTo jsme si ty vánoční svátky a volno zase jednou užili. Nejdřív během dalších svátečních dnů něco vlezlo na maminku. A nebyl to tatínek! Díky čemuž strávila rodinné oslavy ve stavu, když je ti blbě, snaž se to nějak přežít. Tedy s bolením hlavy, rýmou, škrábáním krku, teplotou a prášky pro pobyt mimo postel.

Načež jsem byl skolen virózou i já. Samozřejmě v rámci zákona schválnosti to bylo den poté, co jsem si pochvaloval jak mám letos parádní imunitu, když jsem to tentokrát nechytil a odnesla to jen maminka. Večer nato jsem už uléhal se zimnicí a vysokou horečkou. No a místo abych se vyležel, tak o den později jsme sháněli nový stůl, načež jsem další den táhnul ten masiv domu. A protože Lucka musela držet Staníka, který jel s námi, aby se nepletl, tam jsem tu těžkou krávu z masivu nesl sám. Takže další den nejen, že jsem na to byl s chřipkou mnohem hůř, ale ještě jsem si hnul se zády. Díky tomu jsem skuhral při každém pohybu, prostě taková sváteční idylka.

No to by byl div, kdyby to ten náš malý rošťák nechytnul že? Takže i Staník si užil teplotu, kašel a protivný den. Naštěstí u něj byla vyšší teplota jen jeden den a protivný byl taky jen jeden den. Což stejně v rámci svátků znamenalo návštěvu doktorky, abychom měli doma medikamenty kdyby náhodou. Ještě, že už v té době bylo mamince o něco líp a tak se o nás dva marody mohla starat.

Takže čekání na silvestra? Paraleny proklatě nízko u pasu, uspávání Staníka kolem 9 hodiny za veselých zvuků petard a Staníková "jůůů" na každý předčasný ohňostroj. Tedy asi tak každou minutu. Naštěstí nakonec zabral, já paraleny nemusel použít a společně jsme se prokašlali do nového roku. Přidal bych hlášku ve smyslu, že když jak na noý rok, tak bude tenhle rok pěkně upocený. Jenže když je na silvestra jarní počasí, tak se to stejně nepočítá.

novorocni-marodeniTak nedělejte marodící lemry a pojďte si semnou hrát!

cialis online

cialis online

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit