loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

11. červenec 2012

Z deníku otce: Dnes nemáme voňavé miminko

dnes-nase-miminko-nevoni-introDnes nemáme voňavé miminko. Do včera jsme si libovali, jak ty prdikáky našeho malého experta na hovínka přes plínky vůbec nesmrdí. Teda libovali, my vlastně netušili, že by naše miminko nemělo být voňavé.

Jenže ouha. Došli nám Pampers plenky, co jsme dostali v miminkovém dortu a nasadili jsme Huggies plenky, které vypadaly dost podobně. Tedy alespoň z pohledu otce v zácviku. No všiml jsem si jistého rozdílu, mají jiné obrázky :). Ale dneska ráno, po zdařilém "prdožblouchtočvachtokáku", jsme si všimli i dalšího podstatného rozdílu. Od našeho roztomilého miminka se začal linout ... no proč to neříct naplno ... pořádný smrad :). Sice za chvíli ten omračující oblak tak nějak zmizel otevřeným oknem ven, asi aby si i lidi venku užili, ale něco zasmrádajícího se lehce vlnilo ve vzduchu po každém braní do náruče (rozuměj chycení pod prdelkou).

Jasně, řeknete si hovínka nevoní po fialkách a co jsme to za rodiče, že necháme mimino v pokakané plínce (tedy spíš si to asi řeknou ti bezdětní, zkušení rodiče nejspíš vědí). Nicméně ani výměna plenky a ověření, ANO odtud se nám ten smrádek line, nepomohli. Taky jsme si všimli další věci, nějak špatně nám přiléhají konce plínek. Jak se to pozná? No prostě dvě oblečení pročůrané bokem. Že by to byla ta změna plínek? Začali jsme podrobný výzkum. A tady nastala ta pravá zábava. Lucka napsala do skupiny maminek dotaz na plenky, ať víme jaké s tím mají ostatní rodiče zkušenosti, koncekonců víc hlav víc ví a není potřeba znovu objevovat kolo. Dozvěděli jsme se, že ano, je v tom velký rozdíl a ostatní rodiče mají podobné zkušenosti. Pampersky jsou prostě nejlepší. Konkrétně prý bílé balení premium care. Dvě odpovědi co nás nejvíc pobavili, cituji:

  • "premium care ty bílý jsou super...taky mám ještě ty oranžový sleep a play a ty jsou na prd, je vidět přes ně káko :("

  • "Já používám Pampers sleep" ... "káko přes ně vidět jde, ale neprotékají, já jsem s něma spokojená"

Takže hovínka se slangově říká káko, podobně jako se v ženských diskuzích zmiňuje mňamka a manža (holky nic ve zlém ;-). Vypadá to, že naše dnešní zasmrádlé trápení je tedy jasně plenkami. Bohužel experiment nelze zatím provést a teorii ověřit, protože v drogerii v Rossmanu mají aktuálně zrovna na Pampers Premium Care akci, což znamená prázdné regály. Zítra má přijít zboží, tak snad jedno balení pro experiment urvu.

A teď trochu mužského pohledu na plenkovou volbu. Přes jedny je vidět "káko :)" a přes druhé ne ... hmm, já jakmile rozbalím plenku a podívám se dovnitř tak to "káko" vidím pokaždé, když nám ho tam malej nechá. A pokud je vidět hnědo přes plínku zvenku, no upřímně řečeno stejně má přes zadek prcek ještě oblečení, takže nic nevidím a pokud kontroluju jak je na tom plínka, tak mi přijde spíš praktické jen rozepnout patentky a hned vidět jaká je tam spoušť aniž bych plínku rozepínal a riskoval, že mě ten uličník ještě navíc počůrá.

A na závěr veselá historka, kterou Lucka říkala, že sem musím dát, přebaluju a probíhá to asi takhle "co to máš na prdelce prďolo", taková malá kulička jak piha, sáhnu na to bříškem prstu a už to vím "je to hovno" :)

dnes-nase-miminko-nevoni
Ups, že by se to linulo ode mě?

Komentáře   

Misa
0 #1 Misa 2012-07-16 10:35
Malej asi nebude "huggies-typ" :o) To víš Baruška je pořádná slovanská holka a zadečkem ucpe všechno kudy by nadílka mohla utéct.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit