casopis-maminka Marketingově naprosto nezvládnuté chování vydavatele časopisu maminka, nás dnes dovedlo k tomu, že rušíme předplatné časopisu. Chápu, když v rámci propagace předplatného, dostává nový předplatitel nějaký dárek a stávající ne. Nicméně pokud pravidelné dárky dostává kupující v trafice, ale předplatitel má smůlu, je zjevně někde chyba.

Dřív jsme si jen mysleli, že se to děje jen u nás. Ale po té co se na facebookové stránce časopisu maminka objevila zpráva "V zářijovém čísle časopisu Maminka, které vychází v pátek, naleznete dárek, lahvičky a hrnečky mOmma v hodnotě až 235 Kč. Časopis Maminka s dárkem zakoupíte za 49,90 Kč exkluzivně pouze v prodejnách GECO, Inmedio a RELAY", tak se pod informací rozhořela rozhořčená diskuze plná předplatitelek, které žádné dárky nedostávají. Nemá tedy smysl časopis předplácet, pokud máte zmíněné prodejny poblíž. Stačí si tam chodit časopis pravidelně kupovat. Redakce na tuto diskuzi zatím nijak nereaguje a pokud jste v podobné situaci jako my a došla vým trpělivost, tak zde je vzorový mail pro odhlášení se z předplatného. Nezapomeňte si změnit období, do kdy máte předplaceno vy!

Vzorový mail pro odhlášení předplatného časopisu Maminka

Dobrý den,
na základě mé nespokojenosti chci tímto odhlásit předplatné časopisu Maminka a to počínaje číslem 3/2013 (do č. 2/2013 mám předplaceno). Jelikož v rámci předplatného nezasíláte dárky, které nakupujícím "z ulice" zajišťujete prostřednictvím trafik, nemám již nadále o předplatné zájem.

V případě, že by tato forma odhlášení nestačila, prosím o vyjádření, jakým způsobem lze předplatné ukončit.

Děkuji za pochopení.

Mail zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Možná pokud takových odhlášení dostanou dostatek, trkne to někoho v redakci do čela. A pokud ne, nevadí, časopis si budete moct kupovat s dárečky jako ostatní. Pokud na vás nevyjde, tak si holt koupíte "obyčejný", který byste jako předplatitelka stejně dostala. Mimochodem, víte, že pokud se neodhlásíte před ukončením předplatného, tak se vám předplatné automaticky prodlužuje o další období?

Pokud by se objevily nějaké nové informace, tak článek aktualizuji.

Komentáře   

kesska
+3 #1 kesska 2012-09-06 15:23
Právě jsem si chtěla předplatit tento časopis,ale vidím že by to byla chyba. :-?
Hanka
0 #2 Hanka 2012-11-26 17:04
Dobrý den, a co se stane se zbytkem peněz za předplatné - vrátí mi je?
Stanislav Duben
0 #3 Stanislav Duben 2012-11-26 17:13
Hanko myslím, že předplatné Vám nikdo nevrátí. My jsme odhlašovali předplatné k poslednímu předplacenému číslu. Ve smyslu, že nechceme předplatné na další období.
hancca
0 #4 hancca 2012-12-19 14:03
A nevite jak je s to s jinymi casopisy?Treba kdyz si predplatim Betynku,darky chodi?Maminku jsme si chtela predplatit,ale kaslu na to..Koupim si vzdycky radsi v trafice. :-)
petr23
-1 #5 petr23 2013-10-04 15:08
Vy jste chytry - a jak by se asi vlezl casopis s pribalenym hrneckem do schranky? Nehlede na to, ze kdyz si casopis predplatite, vyjde vas levneji nez pri nakupu na stanku a to vc. postovneho.
Alena
0 #6 Alena 2013-10-22 08:20
Cituji petr23:
Vy jste chytry - a jak by se asi vlezl casopis s pribalenym hrneckem do schranky? Nehlede na to, ze kdyz si casopis predplatite, vyjde vas levneji nez pri nakupu na stanku a to vc. postovneho.

... tak pozor, mám předplacenou MARIANNE a tady VŽDYCKY dárky chodí! Pokud je dárek větší a nevleze se do schránky, přijde to jako balíček. Předplatné maminky taky okamžitě ruším, přijde mi to od nich sprosté..
Petra C.
0 #7 Petra C. 2014-09-24 08:39
Souhlasím s tím, že když mám přeplacen časopis, měla bych dostávat všechny dárky a ne jen ten jeden za registraci. To pak registrace ztrácí smysl... A že se nevejde do schránky? Tak ať ho pošlou poštou, stejně jako dárek za registraci, ten taky přišel dodatečně samostatně poštou...
Právě jsem odhlásila předplatné.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit