Z deníku otce

brezen-do-zoo-vlezem-introProtože jsme od maminčiny kamarádky Evičky dostali kartičku do Zoo s volnými vstupy, tak po první návštěvě v únoru jsme se vydali do Zoo se Staníkem ještě několikrát. Je to ideální, protože Staníka zvířata baví, tatínka taky, zvlášť pokud si vezme foťák a maminka je zase ráda, že má doma od těch svých zvířat konečně chvíli klid.

za-pirata-na-karneval-introV komunikačních schopnostech našeho potomka se začínají dít věci. Tak třeba tuhle maminku překvapil, když se ho ptala jestli nechce na nočník, tak místo svého obvyklého "nenene" prohlásil "teď ne" a maminka zůstala kouokat div na nočník nezapomněla.

v-narozeninove-zoo-introTo jsme si takhle v neděli vyrazili se Staníkem do Zoo. Tedy aby bylo jasno, maminka zůstala doma, aby měla trochu klidu. To klidu, znamená trochu klidu na práci, jak jinak.

ne-nechci-introPo dlouhé době jsme to naše dítko naučili, že dát najevo nechuť k dalšímu jídlu není třeba katapultováním lžičky s jídlem přes stůl na podlahu, případně zapojením talíře do této vzletné činnosti. Konečně umí hezky říct "ne" a "nechci".

na-svatbe-introLetos mi začala sezóna svatebního fotografa celkem brzo. A protože šlo o focení svatby naší kamarádky, účastnila se svatby i Lucka se Staníkem. Což byl z fotografického hlediska trošku oříšek.