Ze života

ranni-radeni-introSpím, spím a najednou Staník zaheká. Rozespale mžourajíc, tápu po pokoji k jeho postýlce. Hlavně rychle potmě najít ten zatracený dudlík, nesmí se moc probrat, takže záleží na každé vteřině, dudlej a spi dál. Pššš, pššš, pššš.

vikendove-valeni-introSnad první víkend v novém bytě, kdy jsme se nikam netrmáceli, nikam nejeli a jen se tak doma v klidu váleli. Tedy až na tu drobnou oslavu neteře a synovce.

minonky-introVíkend u rodičů proběhl báječně. Konečně jsem se trošku dospal. To jinými slovy znamená, prospal jsem prakticky celou sobotu. Nádhera, tak přeci jen jsou v roli rodiče sem tam šance i na trochu toho spánku. Staník spal pěkně sám v pokoji, takže vydržel spát až do osmé. Tak buď ráno moc chrápu, nebo si u babičky s dědou taky rád pospí.

barevny-podzim-introTak už tu máme krásně barevný podzim. Rána jsou propletená chomáčky mlhy, která jsou krásně vidět z oken našeho bytu. Proč jsem si takové podzimní ranní idylky dříve nevšímal? Protože jsem neměl řvoucí a řádící budíček, šlapající mi po obličeji, který by podobně "idylilckou" atmosféru navodil. Takhle už ty ranní východy slunce nezmeškám.

apalucha-introZačátkem týdne mi volal kamarád Tom, jestli nechci vzít Staníka a jet s ním a jeho dcerkou Rozárkou do Kašperských hor. Že dáme maminkám doma oddech na celý víkend a užijeme si akci Apalucha. No a kdyby nám to moc nešlo, vždycky můžeme sednout do auta a dojet zase zpátky že?

Podkategorie