Ze života

pri-nataceni-introMaminka se chystala na natáčení trampolínkového DVD. No mohli jsme na ní počkat doma, ale mnohem lepší bylo být při tom. Takže jsme vyrazili s ní.

nocnikova-vez-introPřichází první letošní pořádný sníh. Staník už bohužel spí a tak tu chumelenici nevidí, ale my s maminkou koukáme z okna, na ty sněžné víry, spoře osvětlené nočními lampami a moc si užíváme, že se na to můžeme koukat pěkně z domova od krásně rozpáleného topení.

sesivany-introKromě toho, že Staník pobíhá po domě s vysavačem, tak jako další zábavu má mop na prach. Hrozně rád ho tahá sem a tam. Takže jsme mu ho pěkně zkrátili, vyndali část tyče, a má z toho akorát velikost ke své výšce. Pyšně si ho před sebou tlačí a tváří se jako intergalaktický ředitel všech mopů a prachovek.

rozsveceni-stromu-introTo bylo zase ráno. Až příliš jsem si liboval, jak je to přebalování poslední dobou bez problémů. Sem tam se přes noc pročůrá skrz, ale co stane se, na nočníku už se mu taky sem tam zadaří, no jo ale jak si moc zvyknete, šup ho a máte tu zase jedno takové echt přebalovací ráno.

bunkr-introNávštěvy u babičky s dědou jsou stále zábavnější, tedy hlavně pro Staníka. Od té doby co vyrostl natolik, aby si s ním sestřenice mohly bez dozoru hrát, je z nich báječné řádíci trio.

Podkategorie