Ze života

novorocni-marodeni-introTo jsme si ty vánoční svátky a volno zase jednou užili. Nejdřív během dalších svátečních dnů něco vlezlo na maminku. A nebyl to tatínek! Díky čemuž strávila rodinné oslavy ve stavu, když je ti blbě, snaž se to nějak přežít. Tedy s bolením hlavy, rýmou, škrábáním krku, teplotou a prášky pro pobyt mimo postel.

vanoce-introVrátili jsme se zpátky domů v předvečer štědrého dne. Poslední přípravy na vánoce finišují a stromek se bude stavět a zdobit hezky dvacátého čtvrtého u pohádek.

vlacky-introČím víc se blíží vánoce, tím spíš se teploty blíží jaru. Letos byly velikonoce na sněhu, takže vánoce budou asi ve stylu zdobení stromků uprostřed čerstvě rozkvetlých luk. Abychom si trochu odpočinuli od předvánočního shonu a hodili práci za hlavu vyrazili jsme za babičkou a dědou.

kdyz-damy-tanci-introStaník si doma vymyslel několik nových her. První je přesouvání židlí v místnosti., Obvykle je všechny přesune do jednoho místa a seřadí je pěkně za sebou, jako když dělá řady z autíček.

rodice-maji-pre-introTak copak umíme nového? Už se tomu uličníkovi celkem daří dávat vyřízlá zvířátka do správných otvorů na hrací desce, zlepšuje se ve stavbě komínů a hlavně po večerech pomáhá s úklidem.

Podkategorie