Ze života

ridic-autobusu-introVyrazili jsme si na výstavu For Kids do Letňan, chtěli jsme se kouknout jestli nemají slevu na sedák na židli. No dopadlo to výborně. Slevu neměli, nakoupili jsme místo toho spoustu věcí co jsme původně nechtěli, ale máme z nich radost a Staník?

rybicky-plavou-introMusí to z posledních zápisků vypadat, jako že to není poslední dobou s prckem žádná zábava. Chyba lávky. O legraci je stále postaráno.

hopsa-hejsa-do-brandejsa-introPraha 8 přichystala pro děti zábavu na "největším pískovišťi", což měly být hry a zábava ve zdejším beachvolejbalovém klubu. Kryté haly plné písku s nanesenými skluzavkami, skákacím hradem a spousty další zábavy. Tam jsme nemohli chybět.

jaro-vola-vyndej-kola-introUdělalo se krásné jarní počasí, tedy ne že by nebylo jarní počasí prakticky celou zimu, ale tentokrát už to odpovídá i roční době a protože slovy Staníkova oblíbeného kresleného seriálu "Fíku ty jsi ale otylý", se už začíná častovat i tatínek, nedá se nic dělat, musím začít sportovat.

navrat-z-hor-introHurá pro Staníka, už se nám po tom týdnu přeci jen docela stýká. Takže ráno vyrážíme pro toho našeho lumpíka. To jsem zvědav jestli se nám vrhne kolem krku, nebo jestli bude dělat, že jsme mu vlastně vůbec nechyběli.

Podkategorie