Tvorba

dravci-v-krizankach-2-2013-introZimní focení dravců na Vysočině jsem letos absolvoval jen dopolední návštěvou na víkendovém workshopu Jiřího Míchala. Tentokrát pobytově přemístěného z Herálce do Křížánek, nicméně stále na obvyklé lokalitě s nádhernou přírodou.

dovadeni-na-snehu-introVíkendová sněhová nadílka, bylo přesně to pravé co jsem potřeboval pro plánované focení "sněžného psa". Samozřejmě kromě toho, aby pes spolupracoval.

zima-na-ctyrech-kolech-2013-introKdyž mě letos Michal Kopáček z nákupka Rallye týmu pozval na zimní trénink rallye speciálů do Říček v orlických horách, nadšeně jsem souhlasil. Protože jsem byl fotit už loni a věděl jsem co mě čeká, mohl jsem si líp připravit nápady na focení.

priroda-3-2013-introV aktuální čísle časopisu Příroda Wildlife 3/2013 si můžete kromě jiného přečíst můj článek "Jak (ne)vidět dančí říji" o průběhu focení dančí říje a podívat se také na fotografie, které při tom vznikly.

snehove-vlocky-introLetošní zimu jsem si chtěl zopakovat focení sněhových vloček hodně zblízka. Podobné focení jsem už zkoušel před nějakou dobou a s výsledky jsem byl celkem spokonený. Původní fotky najdete v galerii sněhové vločky. Některé věci jsem chtěl zkusit jinak a zkusit si víc vyhrát se zadním světlem.

novorocni-ohnostroj-2013-Praha-introPražský novoroční ohňostroj je velká událost, která byla letos na základě hlasování Pražanů celkem rozumně přesunuta na 18 hodinu prvního dne v roce. Díky tomu nezanikl ohňostroj v bouři jiných ohňostrojů, dalo se vyrazit i dětmi a nemuseli jste se strachovat o dopravu po půlnoci.

Podkategorie