Tvorba

pampeliska-introUž pár let vždycky když jdu kolem louky plné odkvétajících pampelišek, tak si říkám musím je vyfotit. A pokaždé, když si na to vzpomenu z foťákem v ruce, tak už jsou dávno fuč. A tak to bylo až do letošního května.

Pozvanka-na-vystavu-zvirata-v-klidu-introDovoluji si tímto všechny pozvat na svou první autorskou výstavu fotografií. Výstava je umístěná v prostorách nekuřácké části restaurace Klid po práci. Na výstavu se neplatí žádné vstupné, ale výborně tam vaří a točí tam moc dobré pivo.

Výstava byla 18.11.2013 ukončena. Kdo jste ji nestihli nezoufejte, můžete to napravit na nějaké příští.

dravci-v-krizankach-2-2013-introZimní focení dravců na Vysočině jsem letos absolvoval jen dopolední návštěvou na víkendovém workshopu Jiřího Míchala. Tentokrát pobytově přemístěného z Herálce do Křížánek, nicméně stále na obvyklé lokalitě s nádhernou přírodou.

dovadeni-na-snehu-introVíkendová sněhová nadílka, bylo přesně to pravé co jsem potřeboval pro plánované focení "sněžného psa". Samozřejmě kromě toho, aby pes spolupracoval.

zima-na-ctyrech-kolech-2013-introKdyž mě letos Michal Kopáček z nákupka Rallye týmu pozval na zimní trénink rallye speciálů do Říček v orlických horách, nadšeně jsem souhlasil. Protože jsem byl fotit už loni a věděl jsem co mě čeká, mohl jsem si líp připravit nápady na focení.

priroda-3-2013-introV aktuální čísle časopisu Příroda Wildlife 3/2013 si můžete kromě jiného přečíst můj článek "Jak (ne)vidět dančí říji" o průběhu focení dančí říje a podívat se také na fotografie, které při tom vznikly.

Podkategorie