loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

9. únor 2014

Zvířecí narozeniny v Zoo Praha - únor 2014

zvireci-narozeniny-zoo-praha-2-2014-introNa dnešní procházce v Zoo jsem pořídil pár obrázků, většinou sice se Staníkem "na konička" v davu lidí, ale přeci jen je dávám na web, protože jak jsme na místě zjistili byl dnes pro Pražskou Zoo významný den.

Slavili se dvoje narozeniny, první byly sloní slečny Sity a druhé pak orangutaní slečny Diri. Ano kdo to sleduje, tak u Diri už ošetřovatelé dokázali bezpečně určit pohlaví a jde opravdu o opičí slečnu. Bohužel kromě velké slávy ve spojení s oslavou, bylo u Slonince i v Indonském pavilonu tolik kameramanů a fotografů, že se chudáci děti moc podívat nemohli. U slonince to ještě šlo, tam se díky většímu prostoru dav rozprostřel, ale u orangutanů zabrali jediná dvě místa hordy kameramanů a novinářů. Děti, co nebyly na ramenou rodičů zřejmě neviděli nic.

zvireci-narozeniny-zoo-praha-2-2014-01Konečně jsem si zkusil panning zvířecího běhu, zapatlané sklo, špatné světelné podmínky, ale po náročnější postprocesu jsem s výsledkem celkem spokojený.

zvireci-narozeniny-zoo-praha-2-2014-02
Oslavenkyně Sita u svého narozeninového dortu

zvireci-narozeniny-zoo-praha-2-2014-03
Lední medvědi se rozhodli po dobu konání zimní olympiády nosit olympijské kruhy. Zda budou nosit i jinou barvu než afrického kontinentu se mi přes tlusté bezpečnostní sklo nepodařilo zjistit.

zvireci-narozeniny-zoo-praha-2-2014-04
Oslavenkyně Diri

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit