loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

16. srpen 2015

Mobilní fotografie noční Prahy po Prague Pride 2015

nocni-praha-po-prague-pride-introAž si zase vyrazím fotit noční Prahu, tak o víkendu ne. Hlavně ne v sobotu. Jo a už vůbec ne po Prague Pride. A když už, tak nepůjdu fotit k přístavišti, kde na lodích vyráží poznávat Prahu snad všichni turisti a ještě k tomu se přes most vrací snad všichni účastníci z Prague Pride. Tedy ne že by ty barevné lodě na vodě nebyly hezké a ne že by se mi nelíbilo nazdobení Čechova mostu duhovými vlaječkami, jenže ...

Kdo má pořád čekat až mu ze záběru zmizí davy a navíc když si skoro všichni chtějí fotit ze stejného místa kde stojím já. A pokud si náhodou vyberou jiné místo, je to přesně v záběru, který chci fotit. No a když už si tam stoupnou, tak to dá rozum, že se tam budou kochat dlouho, minimálně do chvíle než tam přijde někdo další. Tedy ale výhodu to mělo, to zase ne, že ne. Takhle úsporně a jen na pár fotek jsem už dlouho nefotil. O to víc jsem ale blbnul s mobilem.

Nastavení mobilu a technické blbinky jako obvykle a na závěr velká radost, že Trojský most po dlouhé době konečně svítil i zespodu. Však tam taky bylo dneska fotografů. Určitě je muselo pobavit jak vedle jejich zrcadlovek s dálkovými spouštěmi stavím velký stativ a pak na něj pokládám malý mobil a s důležitým výrazem dělám ťuk, ťuk do displeje :).

Noční Praha po Prague Pride 2015

nocni-praha-po-prague-pride-1

nocni-praha-po-prague-pride-2

nocni-praha-po-prague-pride-3

nocni-praha-po-prague-pride-4

nocni-praha-po-prague-pride-5

nocni-praha-po-prague-pride-6

nocni-praha-po-prague-pride-7

nocni-praha-po-prague-pride-8

Použitá technika:  Mobilní telefon Sony Xperia Z1 Compact, připevněný pomocí držáku na stativ v kombinaci s malým kloubovým stativem a nebo velkým stativem Velbon, foceno pomocí aplikace Camera FV-5, postprocess v Lightroomu.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit