loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

16. duben 2012

Výstava tropických motýlů - Fatamorgana 2012

fatamorgana2012

Každoroční výstava tropických motýlů ve skleníku Fata Morgána v botanické zahradě v Praze letos probíhá od 3.4. do 29.4. Jako každý rok, jde o živé exponáty proletující se mezi návštěvníky. Zajímavým zpestřením, které si nenechte ujít, je možnost vidět přímo líhnutí motýlů z kukel.

celý článek

28. březen 2012

AdSense Partner Day - Praha

Google-AdSense-Partner-DayDnes jsem se zúčastnil prvního partnerského dne AdSense v Praze a České republice vůbec. Celé setkání bylo formou prezentací od klíčových lidí na AdSense a souvisejícími produkty s možností individuální konzultace a optimalizace reklamních ploch.

celý článek

25. březen 2012

Focení dravců v arktických mrazech

dravci-v-arktickych-mrazech-uvodLetošní focení sov a dravců v Herálci se díky teplotním podmínkám změnilo ze zimního workshopu spíše zkouškou odolnosti fotografů a výdrže fototechniky. Focení se konalo v době kdy teploty klesly k arktickým hodnotám a přes noc klesla dokonce k -34°C.

celý článek

20. březen 2012

Milionářem ze zpětných odkazů

milionarem.ze.zpetnych-odkazuK tomuto článku mě přivedlo téma na webtrhu, kde jsem reagoval na výhodnost jednoho obchodního vyrovnání formou převedení 800 domén. O tom zda je výhodné vlastnit nebo pořídit 800 domén, udělat na nich weby a stát se "snadno" milionářem nebo zda je situace trochu jiná se pokusím vysvětlit a přidat pár rad pro ty, co podobnou formu podnikání zvažují.

celý článek

14. březen 2012

Sněženky 2012

snezenky_small Když mě v Petr s Jirkou vzali na focení sněženek, těšil jsem se na focení pár kvítků, které se budou někde skromně krčit. Záplavy květů, které nás uvítali, nečekal ani jeden z nás.

celý článek

1. březen 2012

Výstava Příroda-Wildlife 2011 v minigalerii FotoŠkoda

minigalerie-fotoskodaV Mini Galerii centra FotoŠkoda se od 27. února do 10. března můžete zajít podívat na výběr toho nejlepšího z fotosoutěže Příroda-Wildlife 2011. Mezi jinými tam najdete i mé dvě fotografie. Publikované také byly v časopise Příroda 12/2011.

celý článek