loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

30. srpen 2012

Z deníku otce: Bootcamp na procházce

bootcamp-na-prochazce-introJak dny ubíhají, začínáme dostávat určitý pravidelný rytmus. Ráno kolem půl 7 až půl osmé prcek řve a Lucka ho schválně ignoruje, abych si toho i já všimnul, pohoupal ho, přebalil ho a do devíti až půl desáte s ním v náručí usnul.

celý článek

30. srpen 2012

Z deníku otce: Žádost o mateřskou

materska-introOdjezd od babičky z dědou byl v celkem poklidném duchu. Staník už to má vychytané, takže nebrečí dokud nevejdeme doma do vchodových dveří domu. Pak se probudí a spustí uvítací Uááá song.

celý článek

27. srpen 2012

Z deníku otce: Za strejdou Milanem

za-strejdou-milanem-introPo svatebním dni si Staník zrovna moc nepospí, v půl sedmé spustí lehce ubrečenou, jen tak pro formu a pak si s probuzeným tátou může v klidu povídat. Vyspal se do růžova, minimálně podle těch ksichtíků co na mě dělá, já se do růžova nevyspal, takže na moje ksichtíky se ani neptejte.

celý článek

26. srpen 2012

Z deníku otce: Nejmenší svatebčan

nejmensi-svatebcan-introRáno začalo docela fajnově, když jsem si k sobě po ránu prťouse přebral, aby se maminka mohla dospat, tak jsem si ho dal na kolena a on se na mě culil, usmíval se na mě a na to moje povídání dokonce reagoval houkáním. Tak to vypadá, že to dnes nebude uplakaný den.

celý článek

24. srpen 2012

Z deníku otce: Odstříkání

odstrikavani-introTak dneska nám mrňous zase většinu dne prořval. Tedy rozhodně tu část kdy nespal. Naštěstí jsme už zocelení rodiče, takže tomu říkáme, že je jen nějaký rozmrzelý, nebo ho trápí bříško, nebo je přetažený nebo cokoliv jiného nás napadne abysme nemuseli říkat, že ten malej "hajzlík" pořád jenom řve a nemá důvod. :)

celý článek

24. srpen 2012

Z deníku otce: Bim do opice

bim-do-opice-introZase zpátky doma a užíváme si vedra. Staník je z toho chudák celý rozmrzelý. Těžko říct jestli právě tím vedrem, ale je ukňouraný víc než obvykle. Musíme ho tedy nějak ukolíbat nebo zabavit.

celý článek