loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

1. září 2012

Responsivní reklama v AdSense - technické řešení

responsivni-reklamaV dalším díle responsivní reklamě ukážu technické řešení pro AdSense kód. Je to o něco jednodušší než OpenX řešení, ale má určité zádrhely.

celý článek

1. září 2012

Responsivní reklama v OpenX - technické řešení

responsivni-reklamaJak jsem v předchozím článku o responsivní reklamě zmínil, další část se bude zabývat konkrétním technickým řešením. V tomto článku konkrétně řešení pro OpenX, které používám.

celý článek

31. srpen 2012

Responsivní design a reklama

responsivni-reklama

Už nějakou dobu mi v hlavě zrála myšlenka na vyzkoušení responsivního designu společně s responsivně udělanými reklamními plochami. Že to bude takový masakr, plný technických záludností a strávím s tím přes 10 hodin času mě ani ve snu nenapadlo.

celý článek

30. srpen 2012

Z deníku otce: Bootcamp na procházce

bootcamp-na-prochazce-introJak dny ubíhají, začínáme dostávat určitý pravidelný rytmus. Ráno kolem půl 7 až půl osmé prcek řve a Lucka ho schválně ignoruje, abych si toho i já všimnul, pohoupal ho, přebalil ho a do devíti až půl desáte s ním v náručí usnul.

celý článek

30. srpen 2012

Z deníku otce: Žádost o mateřskou

materska-introOdjezd od babičky z dědou byl v celkem poklidném duchu. Staník už to má vychytané, takže nebrečí dokud nevejdeme doma do vchodových dveří domu. Pak se probudí a spustí uvítací Uááá song.

celý článek

27. srpen 2012

Z deníku otce: Za strejdou Milanem

za-strejdou-milanem-introPo svatebním dni si Staník zrovna moc nepospí, v půl sedmé spustí lehce ubrečenou, jen tak pro formu a pak si s probuzeným tátou může v klidu povídat. Vyspal se do růžova, minimálně podle těch ksichtíků co na mě dělá, já se do růžova nevyspal, takže na moje ksichtíky se ani neptejte.

celý článek