loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

3. září 2012

Z deníku otce: Už je tady září

uz-je-tady-zari-introTo nám to s tím prtětem ale utíká. Koukám z okna a ono už je září. Ještě že zatím nemusíme řešit aktovku. Tedy ne že by pro nás škola nebyla. Jenže my jí máme vlastně už od července, učební látka nese název rodičovství a bude to zřejmě mnohaletý studijní obor :).

celý článek

1. září 2012

Z deníku otce: Zapíjení

zapijeni-introTak jsme konečně zapili toho našeho kluka. Přes prázdniny byli všichni pořád někde po dovolených a dřív to prostě nešlo. Zatímco původně mělo být zapíjením hlavním tématem zápisku Staník se rozhodl poněkud jinak.

celý článek

1. září 2012

Responsivní reklama v AdSense - technické řešení

responsivni-reklamaV dalším díle responsivní reklamě ukážu technické řešení pro AdSense kód. Je to o něco jednodušší než OpenX řešení, ale má určité zádrhely.

celý článek

1. září 2012

Responsivní reklama v OpenX - technické řešení

responsivni-reklamaJak jsem v předchozím článku o responsivní reklamě zmínil, další část se bude zabývat konkrétním technickým řešením. V tomto článku konkrétně řešení pro OpenX, které používám.

celý článek

31. srpen 2012

Responsivní design a reklama

responsivni-reklama

Už nějakou dobu mi v hlavě zrála myšlenka na vyzkoušení responsivního designu společně s responsivně udělanými reklamními plochami. Že to bude takový masakr, plný technických záludností a strávím s tím přes 10 hodin času mě ani ve snu nenapadlo.

celý článek

30. srpen 2012

Z deníku otce: Bootcamp na procházce

bootcamp-na-prochazce-introJak dny ubíhají, začínáme dostávat určitý pravidelný rytmus. Ráno kolem půl 7 až půl osmé prcek řve a Lucka ho schválně ignoruje, abych si toho i já všimnul, pohoupal ho, přebalil ho a do devíti až půl desáte s ním v náručí usnul.

celý článek