loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

12. září 2012

Z deníku otce: Hurá do Zoo

do-zoo-introNeděle byla opět horkým dnem. Po sportovním skotačení předchozího dne mě čekala ještě výuka bruslení, takže dopoledne se o mrňouska starala maminka.

celý článek

9. září 2012

Z deníku otce: fitMami

fitMami-intro Po "odpočinkovém" dni plném nakupování tu máme sportovní den. Maminka se jde školit na instruktorku fitMami. Což je cvičení s dětmi a kočárky. To abych nemohl říkat, že s mrňouskem sportuju jen já.

celý článek

9. září 2012

Z deníku otce: Dny Marianne

dny-marianne-introPokračujeme se Staníkem v pravidelném sportování. Dneska jsme si byli zase zaběhat a tatínek už se zlepšuje. Jestli to takhle půjde dál, tak si brzy zkusíme nějaký hromadný běh. Tedy pokud se někde na startu prcek nerozmyslí, že by se radši nechal nakojit :).

celý článek

9. září 2012

školení fitMami 2012

fitMami-intro Jako pasivní přihlížející, jsem se v rámci hlídání zúčastnil školení cvičitelek pro fitMami. Abych si to pořádně užil, tak jsem si kromě běhání s kočárkem během výuky  teorie, vzal taky foťák na praktickou část školení.

celý článek

4. září 2012

Z deníku otce: Z deníku matky

z-deniku-matky-intro Prvních pár dní na mateřské a zatím se mi to docela líbí. Včera šla maminka poprvé od porodu na trampolínky a nás nechala doma, ať to spolu nějak zvládneme. Měli jsme připravené mlíko kdyby měl Staník hlad a taky jsme měli v lékárně vyzvednout sadu lahviček na mlíko.

celý článek

3. září 2012

Z deníku otce: Už je tady září

uz-je-tady-zari-introTo nám to s tím prtětem ale utíká. Koukám z okna a ono už je září. Ještě že zatím nemusíme řešit aktovku. Tedy ne že by pro nás škola nebyla. Jenže my jí máme vlastně už od července, učební látka nese název rodičovství a bude to zřejmě mnohaletý studijní obor :).

celý článek