loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

12. červenec 2012

Z deníku otce: Nikdy neměň plenky po kojení

nikdy-nemen-plenku-po-kojeni-introDůležitá poznámka: Nikdy neměň plenky po kojení! Rozhodně ne těsně po nakojení! Když večer sedím u počítače a slyším od postýlky rachot kanonády, říkám si to zase bude pohroma. Ale je před spaním, přebalovali jsme před chvílí, není proč s výměnou spěchat.

celý článek

11. červenec 2012

Z deníku otce: Dnes nemáme voňavé miminko

dnes-nase-miminko-nevoni-introDnes nemáme voňavé miminko. Do včera jsme si libovali, jak ty prdikáky našeho malého experta na hovínka přes plínky vůbec nesmrdí. Teda libovali, my vlastně netušili, že by naše miminko nemělo být voňavé.

celý článek

10. červenec 2012

Z deníku otce: První koupání aneb lumpárny pokračují

prvni-koupani-introPrvní koupání, aneb lumpárny pokračují. Dnešní den jsme započali úspěšně! Při přebalování nám plena vykrývá pokusy o zlití rodičů čůránky, takže mimino vs. rodiče 0:1. Den se opět šine ve smyslu přežít horko, ale odpoledne nás čeká zábavnější část.

celý článek

8. červenec 2012

Z deníku otce: Příjezd z porodnice

den-prijezd-z-porodnice-introPříjezd z porodnice je samá zábava. Přes den je v bytě na padnutí, tak má malej dupačky bez rukávů. Na noc mu chceme dát něco teplejšího, takže hledáme co mu dát. Najdeme takové modré pruhované dupačky. Jsou super, protože se zapínají šikovně a jdou snadno obléct, príma přístup k plínce, prostě samá pozitiva.

celý článek

4. červenec 2012

Z deníku otce: Zodpovědnost přichází

den-prvniDnes 5.7.2012 se nám narodil syn a s rodičovstvím přichází velká zodpovědnost.  Člověk se musí začít chovat dospěle a rozumně.

celý článek

16. červen 2012

Charouz offroad day 2012

Charouz-Offroad-Day_intro Když mi před týdnem přišlo pozvání od firmy Charouz na testování offroad vozů a SUV, bylo mi jasné, že pokud to jen trochu půjde, nemůžu si to nechat ujít. Vyzkoušet si různá terénní auta s instruktorem bylo velké lákadlo.

celý článek