loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

8. červenec 2012

Z deníku otce: Příjezd z porodnice

den-prijezd-z-porodnice-introPříjezd z porodnice je samá zábava. Přes den je v bytě na padnutí, tak má malej dupačky bez rukávů. Na noc mu chceme dát něco teplejšího, takže hledáme co mu dát. Najdeme takové modré pruhované dupačky. Jsou super, protože se zapínají šikovně a jdou snadno obléct, príma přístup k plínce, prostě samá pozitiva.

celý článek

4. červenec 2012

Z deníku otce: Zodpovědnost přichází

den-prvniDnes 5.7.2012 se nám narodil syn a s rodičovstvím přichází velká zodpovědnost.  Člověk se musí začít chovat dospěle a rozumně.

celý článek

16. červen 2012

Charouz offroad day 2012

Charouz-Offroad-Day_intro Když mi před týdnem přišlo pozvání od firmy Charouz na testování offroad vozů a SUV, bylo mi jasné, že pokud to jen trochu půjde, nemůžu si to nechat ujít. Vyzkoušet si různá terénní auta s instruktorem bylo velké lákadlo.

celý článek

14. červen 2012

Jak připevnit miminkovník na Chariot CX

chariot_cx_smallZ trochu netypického soudku než tu obvykle píšu. Ještě se nám to škvrně ani nenarodilo a nám začínají veselé zážitky. Chceme vozit mimino s sebou na brusle i na procházky a pro malé tvorečky se do těhle vozítek musí dávat speciální vložka. Miminkovník se jí říká. Je od 0-10 měsíců a mimču je v něm ve vozítku jako v bavlnce.

celý článek

12. červen 2012

Malí daňci - Dančata 2012

dancata-cerven-intro Po loňském focení říje v dančí oboře jsme se domlouvali s majitelem obory na focení čerstvě narozených mláďat. Původně to vypadalo, že nebudu moct jet, protože daňci měli podobný termín jako máme my s očekáváním potomka. Všechno ale nakonec dobře dopadlo, protože daňkům vyšel termín dřív ;).

celý článek

31. kvě 2012

Black Tie nebo Black Hat SEO - reportáž

black-tie-nebo-black-hat-introPro internetové propagátory známá česká firma H1, zabývající se odborným poradenstvím a internetovým marketingem uspořádala znovu "Poslední středu". Pro ty co nevědí o co jde, tak poslední středu v měsíci, se uspořádá posezení/přednáška se známými osobnostmi internetového marketingu, kteří debatují na různá marketingová témata.

celý článek