loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

19. červenec 2012

Z deníku otce: Uplakaný den

uplakany-den-introPoslední dny je Staník nějaký mrzutější. Nebrečí jen kvůli hladu, ale občas i po nakojení a není tak lehké ho utišit. Dali jsme s Luckou hlavy dohromady a usoudili, že ho asi trápí bříško.

celý článek

19. červenec 2012

Z deníku otce: Hlášky při kojení

hlasky-pri-kojeni-introVčera prcek ukázal jaký má smysl pro vnímání okolí. Prvně se to projevilo, když jsme s maminkou vyrazili na nákup.

celý článek

18. červenec 2012

Z deníku otce: Blinkací den

blinkaci-den-introTak tentokrát to byl opravdu masakr. A přitom to tak ze začátku nevypadalo, Staník nás nechal celkem vyspat, vstávali jsme jen 2x za noc a ještě jsem si ho po ránu dal k sobě do postele na tulení, takže spal mezi mnou a maminkou. Prostě rodiná idylka.

celý článek

17. červenec 2012

Z deníku otce: Kanavit

kanavit-introPůvodně to vypadalo, že další zápisek bude souhrn za dva dny, protože se skoro celý den nedělo nic mimořádného. Tedy kromě toho, že nám konečně odpadnul pahýlek po pupečníkové šňůře.

celý článek

16. červenec 2012

Z deníku otce: Hra s rodiči

hra-s-rodici-introDnešní zápis do deníku začnu škytáním. O tom jsem se ještě nezmínil a je to docela veselá záležitost. Čas od času přijde na mimino škytavka. Důvody pro škytá jsou sice dle internetu různé, nicméně podstatné je, že miminku v ničem neškodí, naopak mu pohámá se zapojováním svalů.

celý článek

14. červenec 2012

Z deníku otce: Poklidné dny

poklidne-dny-introPoslední dva dny jsem se docela vyspal. Mamince se hojí břicho, takže v noci zvládá nakojit bez mé asistence. Sice občas utišuju, ale jinak jsem dvě noci spal skoro bez přerušení. Paráda.

celý článek