loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

27. červenec 2012

Z deníku otce: Tropické vedro

tropicke-vedro-introLéto opravdu dorazilo, hurá! Tedy hurá, ono je to fajn pokud nejste v šestinedělí, na procházku byste neměli chodit jen na půl hodiny a v bytě nemáte okna na západ, takže v bytě je od jedné do večera jako ve skleníku.

celý článek

26. červenec 2012

Z deníku otce: Mámo já bych jed

mamo-ja-bych-jedl-introZ miminka se stává žrout. Celý den trávil Staník tím, že buď jedl, spal, nebo řval že chce jíst. Což o to mimina tohle dělají, ale doteď si aspoň našel chvilku na to koukat kolem a tvářit se že je spokojený.

celý článek

24. červenec 2012

Z deníku otce: V rytmu Zumby

v-rytmu-zumby-introNávrat od babičky s dědou se vydařil prakticky přesně, jak jsme ho naplánovali. Chtěli jsme jet po ránu, nejeli jsme. Chtěli jsme se vyhnout největším vedrům, jeli jsme přes pravé poledne. Chtěli jsme nic nezapomenout, vraceli jsme se. Prostě odjezdová idylka.

celý článek

23. červenec 2012

Z deníku otce: Zpátky doma

zpatky-doma-introDnešní den byla jedna velká radost. Staníka pustili i s maminou z nemocnice, takže je mám konečně zase u sebe. Mrňous vypadá docela spokojeně a zatím ještě ani zlobit nezačal, takže takový vítací a mazlící den.

celý článek

22. červenec 2012

Z deníku otce: Nemocnice den třetí

nemocnice-den-treti-introTak se zdá, že se nám blíží konec pozorovacího pobytu. Zatím jsou výsledky v pořádku a ještě čekáme na poslední rozbor. Pokud dopade dobře, vezu si rodinku v pondělí domů. Hurá!

celý článek

21. červenec 2012

Z deníku otce: Nemocnice den druhý

nemocnice-den-druhy-introV nemocnici se přes noc nic moc nezměnilo. Teplotu měl prcek ráno lehce zvýšenou, ale zbytek dne mu naměřili jen normální a taky už není takový mrzutý. A jak se vedlo mamince při hře se zkumavkou?

celý článek