loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

1. srpen 2012

Z deníku otce: Rostu jako z vody

rostu-jako-z-vody-introDnes jsme konečně pořešili nefunkční potvrzovací tlačítko na maminčině mobilu. Takže už nebude metat hromy a blesky, že se nemůže dostat k esemeskám a zvedat hovory. Zase bude usměvavá i mimo pohledy na prcka, jupí!

celý článek

1. srpen 2012

Adsense - převod na nový systém plateb

google_adsense_novy_system_platebGoogle zahájil převod majitelů českých AdSense účtú na nový platební systém. To s sebou nese kromě změny výpisů z Eur na Kč, také pozastavení plateb. V článku se dozvíte jak na to pěkně krok za krokem.

celý článek

30. červenec 2012

Z deníku otce: Táto spi na gauči

tato-spi-na-gauci-introPohodový a návštěvní den proběhl překvapivě bez lumpáren. Takže jsem večer kolem 7 v klidu odjel k tetě nastavit počítač s tím, že budu zpátky co by dup.

celý článek

29. červenec 2012

Z deníku otce: Úprk před vedrem

uprk-pred-vedrem-introJestli do teď byly neskutečná vedra, tak dnešní předpověď věštila přímo upečení zaživa. Po několika dnech peci našeho bytu jsme tak v brzkých hodinách rozhodli o teplotní evakuaci.

celý článek

28. červenec 2012

Z deníku otce: Olympijský den

olympijsky-den-introDnešní den, mimo jiné také zahajovací den letních olympijských her v Londýně, začal opravdu zvesela. O první vtipnou historku dne se tentokrát postaral tatínek.

celý článek

27. červenec 2012

Z deníku otce: Tropické vedro

tropicke-vedro-introLéto opravdu dorazilo, hurá! Tedy hurá, ono je to fajn pokud nejste v šestinedělí, na procházku byste neměli chodit jen na půl hodiny a v bytě nemáte okna na západ, takže v bytě je od jedné do večera jako ve skleníku.

celý článek