loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

29. červenec 2012

Z deníku otce: Úprk před vedrem

uprk-pred-vedrem-introJestli do teď byly neskutečná vedra, tak dnešní předpověď věštila přímo upečení zaživa. Po několika dnech peci našeho bytu jsme tak v brzkých hodinách rozhodli o teplotní evakuaci.

celý článek

28. červenec 2012

Z deníku otce: Olympijský den

olympijsky-den-introDnešní den, mimo jiné také zahajovací den letních olympijských her v Londýně, začal opravdu zvesela. O první vtipnou historku dne se tentokrát postaral tatínek.

celý článek

27. červenec 2012

Z deníku otce: Tropické vedro

tropicke-vedro-introLéto opravdu dorazilo, hurá! Tedy hurá, ono je to fajn pokud nejste v šestinedělí, na procházku byste neměli chodit jen na půl hodiny a v bytě nemáte okna na západ, takže v bytě je od jedné do večera jako ve skleníku.

celý článek

26. červenec 2012

Z deníku otce: Mámo já bych jed

mamo-ja-bych-jedl-introZ miminka se stává žrout. Celý den trávil Staník tím, že buď jedl, spal, nebo řval že chce jíst. Což o to mimina tohle dělají, ale doteď si aspoň našel chvilku na to koukat kolem a tvářit se že je spokojený.

celý článek

24. červenec 2012

Z deníku otce: V rytmu Zumby

v-rytmu-zumby-introNávrat od babičky s dědou se vydařil prakticky přesně, jak jsme ho naplánovali. Chtěli jsme jet po ránu, nejeli jsme. Chtěli jsme se vyhnout největším vedrům, jeli jsme přes pravé poledne. Chtěli jsme nic nezapomenout, vraceli jsme se. Prostě odjezdová idylka.

celý článek

23. červenec 2012

Z deníku otce: Zpátky doma

zpatky-doma-introDnešní den byla jedna velká radost. Staníka pustili i s maminou z nemocnice, takže je mám konečně zase u sebe. Mrňous vypadá docela spokojeně a zatím ještě ani zlobit nezačal, takže takový vítací a mazlící den.

celý článek