loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

6. srpen 2012

Z deníku otce: Oprava kočárku

oprava-kocarku-introPo dni oddechu máme zase ubrečenější den. Ale dnes nám to tak nevadí, je nás na něj, na lumpíka ubrečeného víc :). Hlavním tématem dne se tak místo konejšení prťouska stalo opravování kočárku.

celý článek

4. srpen 2012

Z deníku otce: Mlíko na mozku

mliko-na-mozku-intoNa dnešní den nás to naše roztomilé miminko, hajzlík jedna uřvaná, nenechalo vyspat. Takže jsme ještě ráno kolem třetí chovali a chláholil, aby byl konečně klid.

celý článek

4. srpen 2012

Z deníku otce: Hrací dečka

hraci-decka-introMáme novou hrací dečku, protože už začíná být Staník zvědavý a kouká kolem sebe. Navíc jsme si říkali, že by ho to mohlo trochu zabavit a nemusel by tolik řvát.

celý článek

3. srpen 2012

Z deníku otce: Začínáme houkat

zaciname-houkat-introTak si ten náš malý klučina si začíná maličko pohoukávat. Už to vypadá, že kromě brekotu a prdikáků se z něj přeci jenom umí linout i jiné zvuky. Zatím jsou ty houknutí takové nesmělé, ale zní to docela roztomile.

celý článek

2. srpen 2012

Z deníku otce: Zlobíme maminku

zlobime-maminku-introStaník se dnes rozhodl, že bude zlobit maminku a taky na ní vyzkouší nějaké ty lumpárny. Začalo to dopoledne, kdy se mu povedlo protlačit hovínka v plíně snad úplně do všech směrů. Lucka prostě to prvenství nejtěžších plínek hodlá udržet. :)

celý článek

1. srpen 2012

Štěňata australského ovčáka - 2012

stenata-australskeho-ovcaka-introDíky kamarádce Petře, která si letos kupovala psa, jsem se dostal k focení malé smečky štěňat australskkého ovčáka. Focení psů je velká zábava a když jde o nezbedná štěňata, je té zábavy obvykle mnohem víc.

celý článek