loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

6. srpen 2012

Blesky nad Slatiňanami

blesky-nad-slatinany-intro Dlouho jsem chtěl vyfotit nějaké ty blesky na obloze. Ale přes letošní bouřlivý začátek léta se mi nedařila kombinace vhodného počasí a foťáku po ruce. Nebo jsem neměl vhodné prostředí na focení. Ale kdo si počká, ten se dočká. A já se dočkal.

celý článek

6. srpen 2012

Z deníku otce: Oprava kočárku

oprava-kocarku-introPo dni oddechu máme zase ubrečenější den. Ale dnes nám to tak nevadí, je nás na něj, na lumpíka ubrečeného víc :). Hlavním tématem dne se tak místo konejšení prťouska stalo opravování kočárku.

celý článek

4. srpen 2012

Z deníku otce: Mlíko na mozku

mliko-na-mozku-intoNa dnešní den nás to naše roztomilé miminko, hajzlík jedna uřvaná, nenechalo vyspat. Takže jsme ještě ráno kolem třetí chovali a chláholil, aby byl konečně klid.

celý článek

4. srpen 2012

Z deníku otce: Hrací dečka

hraci-decka-introMáme novou hrací dečku, protože už začíná být Staník zvědavý a kouká kolem sebe. Navíc jsme si říkali, že by ho to mohlo trochu zabavit a nemusel by tolik řvát.

celý článek

3. srpen 2012

Z deníku otce: Začínáme houkat

zaciname-houkat-introTak si ten náš malý klučina si začíná maličko pohoukávat. Už to vypadá, že kromě brekotu a prdikáků se z něj přeci jenom umí linout i jiné zvuky. Zatím jsou ty houknutí takové nesmělé, ale zní to docela roztomile.

celý článek

2. srpen 2012

Z deníku otce: Zlobíme maminku

zlobime-maminku-introStaník se dnes rozhodl, že bude zlobit maminku a taky na ní vyzkouší nějaké ty lumpárny. Začalo to dopoledne, kdy se mu povedlo protlačit hovínka v plíně snad úplně do všech směrů. Lucka prostě to prvenství nejtěžších plínek hodlá udržet. :)

celý článek