loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

21. srpen 2012

Z deníku otce: Doba dudlíková

doba-dudlikova-introV životě muže jsou určité zlomové okamžiky, když políbí první holku, když udělá řidičák, když poprvé drží v ruce klíčky od svého nového vozu a začíná to tím, když konečně, ale opravdu konečně dostane svůj PRVNÍ DUDLÍK!

celý článek

19. srpen 2012

Z deníku otce: Užij si brusle

uzij-si-brusle-introDnes odjezd směr Fleaming Skate. Čeká mě spousta kilometrů na bruslích, ale bez rodinky. Původně jsme měli jet i s mrňouskem, jenže on si už porod nehodlal nechat od rodičů naplánovat, takže časově to po šestinedělí tak narychlo nešlo.

celý článek

16. srpen 2012

Z deníku otce: Poprvé v Metru

poprve-metrem-introSkončilo nám šestinedělí a zároveň se to tak sešlo, že jsme měli takový hodně výletně návštěvní den. Stihli jsme se podívat do centra Prahy, pohostit návštěvu doma a ještě si dát výlet k babičce.

celý článek

15. srpen 2012

Z deníku otce: U Sárinky

u-sarinky-introDnes se nám konečně podařilo dorazit na kontrolu kyčlí. Je to báječné, když Vás nejprve ve čtvrtek pošlou pryč, že ordinují jen v úterý a ve středu. Tak ať přijdete v úterý. A kontrolní telefonát před odjezdem odhalí, že mají všichni dovolenou, takže tam to úterý na které vás odeslali, nikdo není.

celý článek

14. srpen 2012

Příroda 9/2012

priroda-9-2012-introV zářijovém vydání časopisu Příroda vyšla má fotografie, z focení daňků, zaslaná do letošního ročníku fotosoutěže Příroda-Wildlife 2012

celý článek

14. srpen 2012

Z deníku otce: Pasování

pasovani-introStrávili jsme 2 dny u babičky a dědy. Tentokrát nešlo ale jen o zábavu, byli jsme tam totiž úředně! Byli jsme tam za účelem pasování. No tedy ne kvůli pasování na rytíře, ale kvůli pasu cestovnímu. Věc se má tak, EU nám zavedla dětské občanky a pasy a protože nás se Staníkem čeká bruslení v Německu, tak ten pas prostě mít musíme.

celý článek