loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

14. srpen 2012

Z deníku otce: Pasování

pasovani-introStrávili jsme 2 dny u babičky a dědy. Tentokrát nešlo ale jen o zábavu, byli jsme tam totiž úředně! Byli jsme tam za účelem pasování. No tedy ne kvůli pasování na rytíře, ale kvůli pasu cestovnímu. Věc se má tak, EU nám zavedla dětské občanky a pasy a protože nás se Staníkem čeká bruslení v Německu, tak ten pas prostě mít musíme.

celý článek

12. srpen 2012

Z deníku otce: Grilovačka

grilovacka-introU kamaráda se konala grilovací párty jakožto uvítání nových občánků. Nějak se nám totiž letos urodilo hromadně, takže ideální příležitost to hromadně oslavit.

celý článek

11. srpen 2012

Z deníku otce: Indiánská babička

indianska-babicka-introDvoudenní zápis do deníčku. Nasadili jsme pro lepší střevní mikroflóru miminka colinfant. Něco jako probiotické kapky. Funguje to docela rychle, hned po nakojení bylo bombardýno. Ještě že víme, že v tuhle chvíli se nepřebaluje :).

celý článek

9. srpen 2012

Z deníku otce: Prošvihnuté momenty

prosvihnute-momenty-introTak dnes jsem všechno důležité prošvihnul. Zmožen nočním uspáváním jsem se ve chvíli, kdy maminka vyrazila s babičkou a Staníkem na procházku, na krátkou chvilenku natáhnul.

celý článek

8. srpen 2012

Z deníku otce: Zvětšujeme

zvetsujeme-intro Buď se nám scvrkává oblečení nebo nám v posledních dnech nastává zvětšovací etapa. První náznaky byly už při oblékání. Jakmile Staník napnul nohy, nějak u těch dupaček nešly zapnout patentky na ramenou.

celý článek

6. srpen 2012

Z deníku otce: Superstanda

superstanda-introRodiče si prý svoje ratolesti idealizují a jsou pro ně ta nejkrásnější, nejúžasnější, nejchytřejší, no prostě nejlepší na světě.

celý článek