loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

11. srpen 2012

Z deníku otce: Indiánská babička

indianska-babicka-introDvoudenní zápis do deníčku. Nasadili jsme pro lepší střevní mikroflóru miminka colinfant. Něco jako probiotické kapky. Funguje to docela rychle, hned po nakojení bylo bombardýno. Ještě že víme, že v tuhle chvíli se nepřebaluje :).

celý článek

9. srpen 2012

Z deníku otce: Prošvihnuté momenty

prosvihnute-momenty-introTak dnes jsem všechno důležité prošvihnul. Zmožen nočním uspáváním jsem se ve chvíli, kdy maminka vyrazila s babičkou a Staníkem na procházku, na krátkou chvilenku natáhnul.

celý článek

8. srpen 2012

Z deníku otce: Zvětšujeme

zvetsujeme-intro Buď se nám scvrkává oblečení nebo nám v posledních dnech nastává zvětšovací etapa. První náznaky byly už při oblékání. Jakmile Staník napnul nohy, nějak u těch dupaček nešly zapnout patentky na ramenou.

celý článek

6. srpen 2012

Z deníku otce: Superstanda

superstanda-introRodiče si prý svoje ratolesti idealizují a jsou pro ně ta nejkrásnější, nejúžasnější, nejchytřejší, no prostě nejlepší na světě.

celý článek

6. srpen 2012

Blesky nad Slatiňanami

blesky-nad-slatinany-intro Dlouho jsem chtěl vyfotit nějaké ty blesky na obloze. Ale přes letošní bouřlivý začátek léta se mi nedařila kombinace vhodného počasí a foťáku po ruce. Nebo jsem neměl vhodné prostředí na focení. Ale kdo si počká, ten se dočká. A já se dočkal.

celý článek

6. srpen 2012

Z deníku otce: Oprava kočárku

oprava-kocarku-introPo dni oddechu máme zase ubrečenější den. Ale dnes nám to tak nevadí, je nás na něj, na lumpíka ubrečeného víc :). Hlavním tématem dne se tak místo konejšení prťouska stalo opravování kočárku.

celý článek