loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

23. srpen 2012

Z deníku otce: Den s myší

den-s-mysi-introDnešní den začal zvesela. Na chalupě se každému hodně dobře a tvrdě spí. No a Staníkovi asi taky, takže usnul a spal v kuse 7 hodin do dalšího nakojení. Obvykle, když je interval delší jak 4 hodiny, říkáme, že si dává hodně na čas. Asi chtěl aby si maminka odpočinula.

celý článek

22. srpen 2012

Z deníku otce: Traktorista

traktorista-introZdá se, že tím "dlouhým" třídenním pobytem mimo, si prcek buď odvyknul na tátu, nebo mi dává ostentativně najevo, že když se mu nechci věnovat on si to umí zařídit.

celý článek

22. srpen 2012

Rušení předplatného časopisu Maminka

casopis-maminka Marketingově naprosto nezvládnuté chování vydavatele časopisu maminka, nás dnes dovedlo k tomu, že rušíme předplatné časopisu. Chápu, když v rámci propagace předplatného, dostává nový předplatitel nějaký dárek a stávající ne. Nicméně pokud pravidelné dárky dostává kupující v trafice, ale předplatitel má smůlu, je zjevně někde chyba.

celý článek

21. srpen 2012

Z deníku otce: Doba dudlíková

doba-dudlikova-introV životě muže jsou určité zlomové okamžiky, když políbí první holku, když udělá řidičák, když poprvé drží v ruce klíčky od svého nového vozu a začíná to tím, když konečně, ale opravdu konečně dostane svůj PRVNÍ DUDLÍK!

celý článek

19. srpen 2012

Z deníku otce: Užij si brusle

uzij-si-brusle-introDnes odjezd směr Fleaming Skate. Čeká mě spousta kilometrů na bruslích, ale bez rodinky. Původně jsme měli jet i s mrňouskem, jenže on si už porod nehodlal nechat od rodičů naplánovat, takže časově to po šestinedělí tak narychlo nešlo.

celý článek

16. srpen 2012

Z deníku otce: Poprvé v Metru

poprve-metrem-introSkončilo nám šestinedělí a zároveň se to tak sešlo, že jsme měli takový hodně výletně návštěvní den. Stihli jsme se podívat do centra Prahy, pohostit návštěvu doma a ještě si dát výlet k babičce.

celý článek