loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

22. srpen 2012

Rušení předplatného časopisu Maminka

casopis-maminka Marketingově naprosto nezvládnuté chování vydavatele časopisu maminka, nás dnes dovedlo k tomu, že rušíme předplatné časopisu. Chápu, když v rámci propagace předplatného, dostává nový předplatitel nějaký dárek a stávající ne. Nicméně pokud pravidelné dárky dostává kupující v trafice, ale předplatitel má smůlu, je zjevně někde chyba.

celý článek

21. srpen 2012

Z deníku otce: Doba dudlíková

doba-dudlikova-introV životě muže jsou určité zlomové okamžiky, když políbí první holku, když udělá řidičák, když poprvé drží v ruce klíčky od svého nového vozu a začíná to tím, když konečně, ale opravdu konečně dostane svůj PRVNÍ DUDLÍK!

celý článek

19. srpen 2012

Z deníku otce: Užij si brusle

uzij-si-brusle-introDnes odjezd směr Fleaming Skate. Čeká mě spousta kilometrů na bruslích, ale bez rodinky. Původně jsme měli jet i s mrňouskem, jenže on si už porod nehodlal nechat od rodičů naplánovat, takže časově to po šestinedělí tak narychlo nešlo.

celý článek

16. srpen 2012

Z deníku otce: Poprvé v Metru

poprve-metrem-introSkončilo nám šestinedělí a zároveň se to tak sešlo, že jsme měli takový hodně výletně návštěvní den. Stihli jsme se podívat do centra Prahy, pohostit návštěvu doma a ještě si dát výlet k babičce.

celý článek

15. srpen 2012

Z deníku otce: U Sárinky

u-sarinky-introDnes se nám konečně podařilo dorazit na kontrolu kyčlí. Je to báječné, když Vás nejprve ve čtvrtek pošlou pryč, že ordinují jen v úterý a ve středu. Tak ať přijdete v úterý. A kontrolní telefonát před odjezdem odhalí, že mají všichni dovolenou, takže tam to úterý na které vás odeslali, nikdo není.

celý článek

14. srpen 2012

Příroda 9/2012

priroda-9-2012-introV zářijovém vydání časopisu Příroda vyšla má fotografie, z focení daňků, zaslaná do letošního ročníku fotosoutěže Příroda-Wildlife 2012

celý článek