loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

3. listopad 2013

Ainol Novo 9 SPARK - změna firmware

ainol-firmware-updatePo pořízení tabletu následovalo zjišťování, jaký firmware bych tam měl nahrát. Přeci jen původní čínská verze nebyla ideální a navíc je zde problém s přístupem do Google Play a spousta do systému vnořených čínských aplikací. Abych ostatním ušetřil čas, zde máte krok za krokem jak na to.

celý článek

3. listopad 2013

Ainol Novo 9 SPARK - tablet z Číny

ainol-introMoc nechápu šílenství kolem tabletů. Z mého pohledu zbytečné neproduktivní zařízení, které jen žere čas. Všechny ty hezké ukázky usnadnění práce, ty jsou hezké v prezentacích, ale v reálném světě jsem se s použitím tabletu v pracovním procesu prakticky nesetkal. Tedy pokud nešlo o vývoj čehokoliv pro tablet. Ovšem na konzumaci obsahu je to naopak báječná hračka.

celý článek

2. listopad 2013

Z deníku otce: Ranní řádění

ranni-radeni-introSpím, spím a najednou Staník zaheká. Rozespale mžourajíc, tápu po pokoji k jeho postýlce. Hlavně rychle potmě najít ten zatracený dudlík, nesmí se moc probrat, takže záleží na každé vteřině, dudlej a spi dál. Pššš, pššš, pššš.

celý článek

2. listopad 2013

Z deníku otce: Víkendové válení

vikendove-valeni-introSnad první víkend v novém bytě, kdy jsme se nikam netrmáceli, nikam nejeli a jen se tak doma v klidu váleli. Tedy až na tu drobnou oslavu neteře a synovce.

celý článek

25. říjen 2013

PubCamp - Web Copywriting

pubcamp-copywriting-introTak tohle byl opravdu výborný pubcamp, naposledy jsem takhle pobavil na legendárním linkbuilding pubcampu. Téma tak na první pohled nevypadalo, ale kombinace odbíhání od tématu, dobrá nálada a závěrečný "workshop" spustily takovou smršť zabijáckých hlášek, že jsem to skoro nestíhal zapisovat.

celý článek

24. říjen 2013

Z deníku otce: Miňonky

minonky-introVíkend u rodičů proběhl báječně. Konečně jsem se trošku dospal. To jinými slovy znamená, prospal jsem prakticky celou sobotu. Nádhera, tak přeci jen jsou v roli rodiče sem tam šance i na trochu toho spánku. Staník spal pěkně sám v pokoji, takže vydržel spát až do osmé. Tak buď ráno moc chrápu, nebo si u babičky s dědou taky rád pospí.

celý článek