loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

24. listopad 2013

Z deníku otce: Bububu

bububu-introSpousta rodičů si v době kdy jsme neměli děti, stěžovala, jak na sebe nemají čas a skáčou jen kolem dítěte. Tak to není vůbec pravda, například my bychom na sebe s Luckou měli spoustu času, kdybychom v tu dobu nemuseli spát.

celý článek

24. listopad 2013

Z deníku otce: Pokec se Sárou

Pokec-se-Sarou-introPřijela k nám na náštěvu sestřenky rodina. Pro Staníka naprostá paráda, kámoška v jeho věku s kterou si okamžitě rozumněl, aby taky ne když je to příbuzná, a pustili se do společného řádění.

celý článek

24. listopad 2013

Z deníku otce: Tohle jíst nebudu

tohle-jist-nebudu-introStaník se rozhodl, že už se jako hodné dítko se správnými stravovacími návyky choval dost dlouho. A tak začal zlobit u večeří i obědů. Pokud nejde o nějaké extrémně oblíbené jídlo, jako třeba boloňské špagety, tak se vzteká a nechce jíst.

celý článek

23. listopad 2013

PubCamp - Webová analytika

pubcamp-analytika-introListopadový pubcamp byl na téma webové analytiky. Trochu nezvykle jsme se opravdu celý čas drželi tématu a jistě za to mohly i přednášející schopnosti hosta včera, kterým byl Roman Appeltauer, stratég analytického oddělení H1.cz.

celý článek

10. listopad 2013

Z deníku otce: V řadě za sebou

v-rade-za-sebou-introPřes týden to už máme takový zajetý rituál od ranního bum třísk do hlavy, přes ňam ňam pozvánku ke snídani, nějaké to zlobení, spaní a procházení se, po koupání a uspávání. Mezitím se snahou o práci kombinovanou s dostatečnou dávkou nevyspalosti.

celý článek

10. listopad 2013

Z deníku otce: Ať žijí komíny

at-ziji-kominy-introDřevěné kostičky slaví u Staníka stále větší úspěch. Už si přestává hrát na Godzilu ničitele, ale občas zkouší i Bořka stavitele. Tedy plácnout do čehokoliv postaveného z kostek mu stále spolehlivě vykouzlí zvonivý smích.

celý článek