loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

23. prosinec 2013

Z deníku otce: Při natáčení

pri-nataceni-introMaminka se chystala na natáčení trampolínkového DVD. No mohli jsme na ní počkat doma, ale mnohem lepší bylo být při tom. Takže jsme vyrazili s ní.

celý článek

12. prosinec 2013

Thinkpad R.I.P.

thankpad-ripZdá se, že to čeho jsem se obával ve chvíli kdy Lenovo koupilo od IBM sekci s notebooky, se pomalu začíná stávat skutečností. V době kdy mělo Thinkpady pod sebou IBM, byla tahle řada noteboků jedna z nejlepších, možná ne vzhledově, ale fuknčně neměla konkurenci. Dnes při náhodné návštěvě Lenovo centra se mi zdá, že tohle končí, ale začneme po pořádku.

celý článek

12. prosinec 2013

Časopis ČSF 20/2013

ceskoslovenska-fotografie-20-2013-14-introV aktuální čísle časopisu Československá Fotografie 20/2013-14 si můžete přečíst můj článek ve sekci fotoškoly: Jak se fotografují sněhové vločky. Také se můžete podívat na výsledné fotografie z takového focení.

celý článek

9. prosinec 2013

Z deníku otce: Nočníková věž

nocnikova-vez-introPřichází první letošní pořádný sníh. Staník už bohužel spí a tak tu chumelenici nevidí, ale my s maminkou koukáme z okna, na ty sněžné víry, spoře osvětlené nočními lampami a moc si užíváme, že se na to můžeme koukat pěkně z domova od krásně rozpáleného topení.

celý článek

8. prosinec 2013

Z deníku otce: Sešívaný

sesivany-introKromě toho, že Staník pobíhá po domě s vysavačem, tak jako další zábavu má mop na prach. Hrozně rád ho tahá sem a tam. Takže jsme mu ho pěkně zkrátili, vyndali část tyče, a má z toho akorát velikost ke své výšce. Pyšně si ho před sebou tlačí a tváří se jako intergalaktický ředitel všech mopů a prachovek.

celý článek

8. prosinec 2013

Z deníku otce: Rozsvěcení vánočního stromu

rozsveceni-stromu-introTo bylo zase ráno. Až příliš jsem si liboval, jak je to přebalování poslední dobou bez problémů. Sem tam se přes noc pročůrá skrz, ale co stane se, na nočníku už se mu taky sem tam zadaří, no jo ale jak si moc zvyknete, šup ho a máte tu zase jedno takové echt přebalovací ráno.

celý článek