loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

6. leden 2014

Z deníku otce: Vláčky

vlacky-introČím víc se blíží vánoce, tím spíš se teploty blíží jaru. Letos byly velikonoce na sněhu, takže vánoce budou asi ve stylu zdobení stromků uprostřed čerstvě rozkvetlých luk. Abychom si trochu odpočinuli od předvánočního shonu a hodili práci za hlavu vyrazili jsme za babičkou a dědou.

celý článek

1. leden 2014

Silvestrovský ohňostroj 2014

silvestr-2014-introLetošní silvestr strávený s chřipkou nebyl zrovna ideální. Ale mohl jsem alespoň vyzkoušet focení ohňostroje z terasy.

celý článek

30. prosinec 2013

Návod na výměnu displeje u tabletu Ainol Novo 9 Spark

ainol-displayStačila malá chvilka, kdy mi synáček zatahal za nabíjecí šňůru a tablet se poroučel z metru k zemi. Samozřejmě dopadl displejem na zem a nevydržel. Popraskané sklo nabízelo možnost drahého servisu + řešení zaslání poštou, nebo to zkusit na vlastní triko.

celý článek

25. prosinec 2013

Boží hod - 25.prosince 2013

bozi-hod-introRáno po štědrém večeru jsem si hodlal trochu přispat. Ale když jsem brzo po ránu vyndával synka z postýlky, viděl jsem oranžové odlesky na okolních domech a tak jsem se po záminkou doplnění pití pro malého vydal do kuchyně.

celý článek

23. prosinec 2013

Z deníku otce: Když dámy tančí

kdyz-damy-tanci-introStaník si doma vymyslel několik nových her. První je přesouvání židlí v místnosti., Obvykle je všechny přesune do jednoho místa a seřadí je pěkně za sebou, jako když dělá řady z autíček.

celý článek

23. prosinec 2013

Z deníku otce: Rodiče mají pré

rodice-maji-pre-introTak copak umíme nového? Už se tomu uličníkovi celkem daří dávat vyřízlá zvířátka do správných otvorů na hrací desce, zlepšuje se ve stavbě komínů a hlavně po večerech pomáhá s úklidem.

celý článek