loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

1. leden 2014

Silvestrovský ohňostroj 2014

silvestr-2014-introLetošní silvestr strávený s chřipkou nebyl zrovna ideální. Ale mohl jsem alespoň vyzkoušet focení ohňostroje z terasy.

celý článek

30. prosinec 2013

Návod na výměnu displeje u tabletu Ainol Novo 9 Spark

ainol-displayStačila malá chvilka, kdy mi synáček zatahal za nabíjecí šňůru a tablet se poroučel z metru k zemi. Samozřejmě dopadl displejem na zem a nevydržel. Popraskané sklo nabízelo možnost drahého servisu + řešení zaslání poštou, nebo to zkusit na vlastní triko.

celý článek

25. prosinec 2013

Boží hod - 25.prosince 2013

bozi-hod-introRáno po štědrém večeru jsem si hodlal trochu přispat. Ale když jsem brzo po ránu vyndával synka z postýlky, viděl jsem oranžové odlesky na okolních domech a tak jsem se po záminkou doplnění pití pro malého vydal do kuchyně.

celý článek

23. prosinec 2013

Z deníku otce: Když dámy tančí

kdyz-damy-tanci-introStaník si doma vymyslel několik nových her. První je přesouvání židlí v místnosti., Obvykle je všechny přesune do jednoho místa a seřadí je pěkně za sebou, jako když dělá řady z autíček.

celý článek

23. prosinec 2013

Z deníku otce: Rodiče mají pré

rodice-maji-pre-introTak copak umíme nového? Už se tomu uličníkovi celkem daří dávat vyřízlá zvířátka do správných otvorů na hrací desce, zlepšuje se ve stavbě komínů a hlavně po večerech pomáhá s úklidem.

celý článek

23. prosinec 2013

Z deníku otce: Při natáčení

pri-nataceni-introMaminka se chystala na natáčení trampolínkového DVD. No mohli jsme na ní počkat doma, ale mnohem lepší bylo být při tom. Takže jsme vyrazili s ní.

celý článek