loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

20. leden 2014

Z deníku otce: S tátou v kuchyni

s-tatou-v-kuchyni-introJsou občas chvíle, že se jako muž ocitnete v kuchyni a není to jen cestou do ledničky pro pivo. Tedy abych neupadal do tradičního klišé, já občas vařím, dokonce si troufám říct, že mi to i docela jde, ale nemůžu to dělat moc často, aby si na to maminka nezvykla.

celý článek

13. leden 2014

Z deníku otce: Zima stále nikde

canada cialis online style="text-align: justify;">zima-stale-nikde-introTak ani do půlky ledna zima stále nedorazila a to se tolik těším až půjdu s prckem na sáňky. Takže když je tedy to jarní počasí konečně jsem si koupil hadici a koště na tu hadici, abych mohl umýt terasu. Jo a třeba až začne někdy mrznout, můžeme si udělat snadno kluziště.

celý článek

13. leden 2014

Z deníku otce: Koupací hry

koupaci-hry-introKdyž dostal Staník od Ježíška pod stromečkem plastový parníček, byla to ta nejrychleji odložená a nejmíň zajímavá věc, které se v dárkovém balíčku mohla objevit. Dokonce ani první koupání nezměnilo loďku v něco zajímavého, prostě další krám, kterým Staník mrskne do vody a v tu chvíli se mu přestává věnovat.

celý článek

13. leden 2014

Z deníku otce: Období vzdoru

obdobi-vzdoru-introTak nám dítko dorostlo do vzdorovacího období. Projevuje se to tak, že se vzteká, nechce dělat nic z toho co má, respektive chce vždy dělat něco opačného, nebo ještě lépe vůbec nic. Jakmile po něm ovšem nic nechcete, chce dělat nejlépe všechno.

celý článek

9. leden 2014

Z deníku otce: Novoroční marodění

novorocni-marodeni-introTo jsme si ty vánoční svátky a volno zase jednou užili. Nejdřív během dalších svátečních dnů něco vlezlo na maminku. A nebyl to tatínek! Díky čemuž strávila rodinné oslavy ve stavu, když je ti blbě, snaž se to nějak přežít. Tedy s bolením hlavy, rýmou, škrábáním krku, teplotou a prášky pro pobyt mimo postel.

celý článek

8. leden 2014

Sysel obecný - srpen 2013

sysel-8-2013-introV létě jsem se vydal na focení syslů do Mladé Boleslavi na sídliště Radouň. Potkal jsem se tam s Jirkou Míchalem a Petrem Krupauerem a společně si užili prima odpoledne se společnosti těhle roztomilých zvířátek.

celý článek