loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

4. duben 2014

PubCamp - SEO donekonečna a ještě dál

pubcamp-04-2014-introPrvní pubcamp v roce 2014 s podtitulkem SEO donekonečna a ještě dál, sliboval zajímavé povídání. Zvlášť když na hosta Martina Kolčabu směřovala od začátku spousta naprosto netématických dotazů. Martin se totiž nedávno stal majitelem obytného vozu a začíná experimentovat s prací na cestách. Otázka na jejíž odpověd se těšilo asi nejvíc zůčastněných: "Jak se v obytném vozu souloží!". I to se dozvíte na dalších řádcích!

celý článek

14. březen 2014

Montér jak z Pat a Mat

vlacky-pat-a-mat-introPat a Mat v jednom, aneb jak pobavit manželku. Už asi po osmé rozebírám motorové vláčky, co jsme dostali od švagra se slovy: "asi jsou plné vlasů, nejezdí". Chci je Staníkovi opravit aby jezdili. Takže nejdřív sháním asi týden správné šroubováčky na rozebrání, šroubky mají totiž atypický trojúhelníkový tvar.

celý článek

27. únor 2014

Z deníku otce: Karneval

za-pirata-na-karneval-introV komunikačních schopnostech našeho potomka se začínají dít věci. Tak třeba tuhle maminku překvapil, když se ho ptala jestli nechce na nočník, tak místo svého obvyklého "nenene" prohlásil "teď ne" a maminka zůstala kouokat div na nočník nezapomněla.

celý článek

27. únor 2014

Z deníku otce: V Zoo

v-narozeninove-zoo-introTo jsme si takhle v neděli vyrazili se Staníkem do Zoo. Tedy aby bylo jasno, maminka zůstala doma, aby měla trochu klidu. To klidu, znamená trochu klidu na práci, jak jinak.

celý článek

23. únor 2014

Lední medvědi - Od pólu k pólu - únor 2014

ledni-medvedi-od-polu-k-polu-introNedělní zastávka v pražské Zoo za medvědy se mimořádně vydařila. V rámci kampaně od pólu k pólu, bylo pro ledné medvědy a také pro návštěvníky přichystáno malé překvapení.

celý článek

21. únor 2014

Z deníku otce: Ne, nechci

ne-nechci-introPo dlouhé době jsme to naše dítko naučili, že dát najevo nechuť k dalšímu jídlu není třeba katapultováním lžičky s jídlem přes stůl na podlahu, případně zapojením talíře do této vzletné činnosti. Konečně umí hezky říct "ne" a "nechci".

celý článek