paroubek200x200.jpg Po pondělním otočení ČSSD s předčasnými volbami přetekla míra mé tolerance k chování politiků únosnou míru. Paroubek nám ve světě škodí, svrhnul vládu v době předsednictví ČR v EU aniž by měl jakékoliv řešení situace poté, vynutil si nesystematický způsob vyvolání předčasných voleb a po správném kroku ústavního soudu, který odmítl mrzačení ústavy kvůli politickým pletkám opět předvedl, jak nedokáže držet slovo. Dělá ostudu ČR a nadřazuje vlastní zájmy nad zájmy země, kterou má, jako předseda politické strany, nějakým způsobem reprezantovat. Rozhodl jsem se vyjádřit svůj nesouhlas s takovýmto chováním, ale na rozdíl od politiků s nadhledem a humorem.

Ve spolupráci s Flash Laboratories jsme v šibeničním termínu 24 hodin vyvinuli flashovou hru, ve které si sami můžete zkusit jak těžké jsou Paroubkovy volby, zda vyvolat předčasné volby.Protože jde o způsob protestu proti chování politiků, kteří jsou placeni za to, že mají dojít k nějakému řešení v jakkoliv težké situaci, je na oplátku tato hra k dispozici zdarma a na rozdíl od ostatních her vyvinutých pro AfroDitu je k dispozici i flash ke stažení a souhlasím s použitím na konkurenčních herních serverech i kdekoliv jinde, kde se vám bude hra chtít umístit.

Návod ke stažení a vložení hry do stránek a blogu

Hru můžete stáhnout jako swf i s obrázkovými náhled (rozlišení hry 640x480), nebo ji můžete umístit do stránek nebo blogu pomocí tohoto kódu:

<!-- Kod AfroDita.name blog -->
<script src="http://www.afrodita.name/blog.php?hra=2895&size=4"type="text/javascript"></script>
<br /><span style="text-align: center;">Hraj další hry na herním webu <a href="http://www.afrodita.name"title="hry online" target="_blank">AfroDita</a></span>
<!-- Konec kodu Afrodita.Name Tools -->

Princip hry 

Ve hře se musíte vžít do Paroubkovy role. Vaše nálada je vrtkavá,  vaše slovo moc neplatí a záleží na tom co si zrovna zamanete nebo co zrovna říkají výsledky veřejného mínění. 

paroubkovy-volby-screen-1.jpg

Podle toho co ukazuje teploměr Paroubkovy nálady v horní části hry, jste buď pro předčasné volby, nebo proti nim. Podle toho buď sbíráte ty osoby, které s vaším názorem souhlasí. Ti kteří s vámi nesouhlasí podlehnou Vašemu kladivu :-). Ale pozor čím víc Paroubek dostává to co chce, tím víc mění názor, jakmile ho změní, objeví se jedna z jeho hlášek k danému dění a názor se naprosto obrátí. To co jste chtěli nyní nechcete a co jste nechtěli teď chcete. A navíc, pokud seberete graf veřejného mínění, to se začnou teprve dít věci, to se váš názor změní naprosto nepředvídatelně. Pokud seberete špatnou osobu, nebo rozbijete tu co s vámi momentálně souhlas, tak ztratíte život.

paroubkovy-volby-screen-2.jpg

Kdo dokáže dosáhnout nejvíc bodů? Že by sám Paroubek? Nebo jeho věrní marťani?

Pokud si chcete hru zahrát

Hru si můžete zahrát na stránkách AfroDity kliknutím na odkaz

spustit hru Paroubkovy volby

Jakékoliv názory na hru uvítám v komentářích.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit