loading

Stanislav Duben

Stanislav Duben ICQ: 66800432 email: duben@seznam.cz Skype: sduben

22. duben 2015

Stormware Pohoda a chyba v souhrnném hlášení

Pohoda-a-chyba-v-souhrnnem-hlaseniSkoro tři roky pravidelně se ženou upozorňujeme Stormware, že jejich ekonomický a informační systém Pohoda má chybu v souhrnném hlášení. Skoro tři roky čekáme, kdy konečně tu drobnost opraví, protože z programátorského hlediska je něco takového na pár minut a mě to otravuje při každém pravidelném odesílání DPH a Souhrnného hlášení přes EPO. Až mě ta ignorace natolik otráví, že o tom napíšu.

celý článek

21. únor 2013

Monetizace obsahu www - 3. díl - Zvyšování výnosu

monetizace-wwwZáverečný díl miniseriálu o monetizaci webového obsahu povím něco o způsobu měření výnosů, jakým způsobem je vhodné výnosy optimalizovat a pokusím se poradit i něco praktického z praxe.

celý článek

29. leden 2013

Monetizace obsahu www - 2. díl - Způsoby monetizace

monetizace-wwwV druhém dílu o monetizaci webových stránek si povíme o tom kdy začít o monetizaci uvažovat. Podle toho v jaké fázi webové stránky jsou a jaké druhy monetizace máme vlastně na výběr.

celý článek

22. leden 2013

Monetizace obsahu www - 1. díl - Formy webového obsahu

monetizace-wwwV prvním dílu krátkého seriálu si povíme něco o formách webového obsahu a rozdílných pohledech na jejich monetizaci. Už z dotazníku ohledně témat pubcampu, na základě kterého tento seriál vzniká, bylo vidět jisté stereotypy ve smýšlení co obvykle považujeme za webový obsah, který lze monetizovat.

celý článek

4. říjen 2012

Mateřská pro OSVČ a její potvrzení

osvc-materskaSystém státní správy je nepřeberný kopec "zábavných" překvapení. Ale chápu to, je to "trest" za to, že jako muž a ještě k tomu podnikatel mám tu drzost nastoupit na peněžitou pomoc v mateřství, zkráceně PPM.

Důležitá aktualizace seznamu toho, co je potřeba uvnitř článku!

celý článek

Strana 1 z 3