Podnikání na webu

monetizace-wwwZáverečný díl miniseriálu o monetizaci webového obsahu povím něco o způsobu měření výnosů, jakým způsobem je vhodné výnosy optimalizovat a pokusím se poradit i něco praktického z praxe.

monetizace-wwwV druhém dílu o monetizaci webových stránek si povíme o tom kdy začít o monetizaci uvažovat. Podle toho v jaké fázi webové stránky jsou a jaké druhy monetizace máme vlastně na výběr.

monetizace-wwwV prvním dílu krátkého seriálu si povíme něco o formách webového obsahu a rozdílných pohledech na jejich monetizaci. Už z dotazníku ohledně témat pubcampu, na základě kterého tento seriál vzniká, bylo vidět jisté stereotypy ve smýšlení co obvykle považujeme za webový obsah, který lze monetizovat.

google_adsense_novy_system_platebGoogle zahájil převod majitelů českých AdSense účtú na nový platební systém. To s sebou nese kromě změny výpisů z Eur na Kč, také pozastavení plateb. V článku se dozvíte jak na to pěkně krok za krokem.

Google-AdSense-Partner-DayDnes jsem se zúčastnil prvního partnerského dne AdSense v Praze a České republice vůbec. Celé setkání bylo formou prezentací od klíčových lidí na AdSense a souvisejícími produkty s možností individuální konzultace a optimalizace reklamních ploch.