zoo-ze-zivota-medveduVenku bylo dnes mrazivo, ale krásně slunečno a tak jsem se konečně odhodlal a týdenní touhu po návštěvě zoo proměnil ve skutečnost. Hned za branami zoo jsem zjistil, že jsem dnes už 193 návštěvník, což znamená, že nejsem jediný šílenec s tímhle nápadem.

Protože jsem byl přeci jen trochu nejistý ohledně zvířat ve výbězích v teplotách kolem -10, zeptal jsem se kolemjdoucího zřízence. Na dotaz, co dnes uvidím venku ve výběhu, jsem dostal okamžitou odpověď "NIC". "Ani medvědy?" Zeptal jsem se smutně ... "ale jo, medvědy jo a ještě nějaký ptáky a kozy", dodal zřízenec, aby mě potěšil.

Medvědi venku opravdu byli, ale hambaté ženštiny nikde, takže těžko říct, jak to dotyčný zřízenec myslel Laughing. Nepřítomnost většiny zvířat venku, my ale medvědi bohatě vynahradili. Po dlouhé době to nebyli líně ležící tvorové snažící se alespoň trochu schladit. Teplota byla pro ně ideální k hrám a zábavě. Převážná část zábavy souvisela s ledem a jeho rozbíjením. Celou vahou poskočit předními tlapami na led a zkusit ho kus ulomit. Povedlo se to jen občas, protože byl opravdu tlustý. Sledováním jejich hry jsem vydržel tak dlouho, dokud se ze mě taky nezačal stávat kousek ledu :). Doufám, že se vám bude krátká výsledná fotostory líbit.

Medvědí fotostory

zoo-ze-zivota-medvedu-1

Co se v tom ledu pořád šťouráš? Hele nebudeš mi to asi věřit, ale před chvílí jsem tam viděl Rákosníčka.

zoo-ze-zivota-medvedu-2

Cože Rákosníčka? Dejchni na mě! Ty jsi pil.

zoo-ze-zivota-medvedu-3

Spinkej ledíčku, ty jediný mi rozumíš. My dva víme, že tam ten Rákosníček byl.

zoo-ze-zivota-medvedu-4

Hele najdi si svůj kousek ledu jo! Tenhle jsem si našel já. Byl za mlhou tak hustou, že by se dala krájet!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit